Blíž k tobě, nové CD známé zpěvačky, herečky a modelky Olivie Žižkové

CD LITURGICKÝCH PÍSNÍ " BLÍŽ K TOBĚ"

Olivie buklet 1

CD ALBUM BUDE MOŽNÉ ZAKOUPIT, NAPŘ. NA E-SHOPECH, V KOSTELÍCH, ATD. Prostřednictvím e-mailu máte možnost se Olivie zeptat na to, co vás nejvíce zajímá a nejzajímavější otázky i s její odpovědí najdete v recenzích na www.oliviezizkova.cz

Email: info@oliviezizkova.cz

Olivie boklet 2

 

OLIVIE ŽIŽKOVÁ se narodila 30.4.1975 v Náchodě jako Olga Herzánová. Jelikož pochází z rozvrácené rodiny, tak její dětství nebylo právě růžové. Od malička měla silný vztah k hudbě a prý ještě v kočárku, dříve než začala mluvit, hlasitě zpívala k údivu sousedů i kolemjdoucích. Již od osmi let chodila na hodiny zpěvu do LŠU k prof. A.Novákové a od dvanácti let začala soutěžit a vítězit ve všech pěveckých soutěžích ve východočeském kraji. Jelikož měla ve škole problémy s matematikou a její otčím jí neustále ponižoval a psychicky týral, tak snaha dostat se na konzervatoř, kde se matika neučí a kde by se cítila Olivie jako ryba ve vodě, byla matkou a otčímem předem zamítnuta. Jim stačilo nechat dceru vyučit kuchařkou i přes její nesporné hudební a herecké nadání a odhodlání jít si tvrdě za svým cílem. Jelikož Olivii od malinka přitahuje právě i herectví, tak na učilišti v Hradci Králové chodila hrát po odpolednech a večerech ochotnické divadlo. Ve třetím ročníku však otěhotněla s přítelem a v roce 1994 se jí narodil syn Petr. Od té doby / po vyučení / Olivie zpívala po barech na Náchodsku a vedle toho začínala s fotomodelingem.

V roce 2001 vyhrála TV soutěž „Carusoshow" a ještě koncem téhož roku se stala královnou této soutěže, kam byla nominována odbornou porotou mezi 10 nejlepších zpěváků z celého roku. Při natáčení TV pořadu „Začínáme" našla svou životní lásku bubeníka Jana Žižku a i se synem Petrem se odstěhovala za ním do Prahy, kde se za něho po krátké době provdala. Jelikož své jméno Olga neměla nikdy ráda, manžel ji vybral jméno Olivie a nechal ji tak úředně přejmenovat. Ve svém neradostném dětství se upnula na tehdejší hvězdičku Darinku Rolincovou, jejíž písně jí hojily rány a pomohly jí doslova přežít. Sžila se s nimi tak, že dodnes jsou jí téměř vlastní. V roce 2002 jí manžel splnil tolik vysněné přání a / dnes už / s Darou Rolins jí seznámil. Nejen, že jí byla Dara za svědka na svatbě, ale když slyšela Olivii zazpívat, hned ji angažovala jako sboristku na své turné po ČR „Whats My Name". 
Poté dostala Olivie nabídku od producenta Stanislava Barocha na natočení rockového CD, ale pro jeho časové vytížení se projektu posléze ujal Petr Janda a jeho vydavatelství „Best.I.A." vydalo singl „Holka s mašlí". Při setkání s K.E.Gottem a poslechu Olivie na živém vystoupení, vznikl na jeho popud nápad udělat díky velké hlasové příbuznosti projekt „Darinka Rolincová-REVIVAL"
Ten se velmi osvědčil hlavně na Slovensku a Olivie s ním úspěšně vystupuje i v ČR. Má ráda slovenské publikum a Slováci oceňují, že česká zpěvačka jim zpívá téměř zapomenuté hity, při kterých se mnohdy neubrání nostalgii až slzám. Vzhledem ke svému věku Olivie ví, že tento projekt je časově omezen a proto s manželem chystají nové projekty z oblasti americké country, romské hudby a rocku.
Kromě hudby se Olivie věnuje v poslední době hlavně herectví. Zahrála si již několik epizodních a menších filmových rolí a věří, že ta hlavní ji teprve čeká. Občas nafotí umělecké akty a reklamní spoty.

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign