Auto roku nastartovalo

Akce, pořádané v Top Hotelu Praha, se zúčastnili představitelé státních orgánů v čele s náměstkem ministra dopravy ČR Jiřím Žákem, zájmových asociací, partnerů ankety i jednotlivých zúčastněných značek.

Odborná porota, složená z 32 renomovaných odborných žurnalistů, bude ve dvou etapách vybírat jen jeden, podle jejího názoru ten opravdu nejlepší z 37 modelů, uvedených na český trh v tomto kalendářním roce.

Auto r

Naopak široká veřejnost, oslovená rozsáhlou reklamní kampaní v tištěných i elektronických médiích, bude mít příležitost hlasovat na webové stránce www.autoroku2013.cz v celkem pěti kategoriích (městské vozy, nižší střední třída, střední a vyšší střední třída, terénní a velkoprostorové vozy, sportovní vozy).

Současně se respondentům naskýtá šance vyhrát některou z atraktivních cen. Tou hlavní je poukaz v hodnotě 500 000 Kč na nákup jednoho z vozů, zúčastňujících se ankety. Auto roku 2013 v České republice bude vyhlášeno v průběhu slavnostního večera, jenž se uskuteční počátkem ledna 2013.   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign