Andrea Verešová zazářila v modelech nové módní značky EB78 Evy Beránkové - Boutique Dreams

 „Atmosféra přehlídky byla velice příjemná. Rozhodně k ní přispěla i Andrea Verešová, která v modelech vypadala opravdu úžasně", uvádí Eva Beránková, módní návrhářka a majitelka boutiqu Dreams. „Jsem ale přesvědčena, že modely letošní jarní kolekce jak mojí vlastní značky EB78, tak značek, které dovážím z Paříže, padnou i mým stálým nebo novým zákaznicím. To ostatně předvedly v závěrečném defilé, kdy se našlo minimálně deset odvážných dam, které na přehlídku v mém oblečení přišly a nebály se vystoupit na molo, aby modely předvedly tak, jak je běžně nosí", dodává Eva Beránková.  

Modely značky EB78 Evy Beránkové vznikají z inspirace snů a vhledů, tudíž nepodléhají trendům. Značka je charakteristická v tom, že má dvě tváře - sportovní a elegantní a někdy obě dohromady. Pokaždé vznikne jiný model. Jedná se o značku pohodlnou s využitím strečových materiálů, kapuc, kapes, ledvinek na šaty, doplňků v podobě zipů, kamenů, kytek, cvoků nebo řasení a krajek. Důležitá je variabilita, kombinace různých materiálů a barev zdánlivě se k sobě nehodících.  

Andrea1                            

Andrea Verešová v modelu EB78 Hlavním zaměřením boutiqu Dreams není jen prodávat oblečení z Francie a boty z Itálie. Jde mu především o to, aby  byl místem, kam chodí ženy, které se chtějí cítit v oblečení dobře a nebojí se trochu experimentovat. Celkovou filozofií boutiqu je dělat lidi šťastnými. Paní Beránková osobně vnímá spojení krásy, módy a doplňků jako umění. I proto zákaznicím nejen prodává šaty, ale poskytuje jim  i módní poradenství. Ženy odchází s pocitem, že se jim někdo věnoval. Kombinuje takové modely, které by samotnou zákaznici ani nenapadly. Přitom se cítí skvěle.     

Móda je pro majitelku boutiqu Dreams náboj života a láska na celý život.  Znamená pro ni sebevyjádření  a velikou radost. Miluje nevšední kombinace a ráda kombinuje styly podle momentálních pocitů a nálady. Nikdy není určující co zrovna „letí". Baví ji ale, když si s modelem jak pro sebe, tak pro zákaznice dokáže hrát. Vždy  vznikne  originální  model, v  němž  mají zákaznice dobrý pocit. To je pro ni určující. Díky své práci pomáhá předcházet častým chybám zákaznic  při výběru oblečení. Ty dělají především proto, že samy nevědí, co jim sluší.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign