A je tu květnové FotoVideo!

Fotografem měsíce května je neopakovatelný Jan Reich, jehož černobílé snímky patří k pokladům české kultury. Vyšlo o něm mnoho krásných a dokonce vyznamenaných knih a na Pražském Hradě se právě otevírá jeho obsáhlá, retrospektivní výstava, která má ambice stát se fotografickou událostí roku.

Mezi další černobílé, fotografické poklady, které najdete v květnovém FotoVideo patří vítězné fotografie čtvrtého kola soutěže Fotograf roku, dále nádherné portréty dětí v posledním vydání praktické rubriky Jak na to a také klasickou British Open v obrazech Karla Brázdila.

Galerii Rudolfinum probíhá velká výstava německých klasiků Bernda & Hilly Becherových s názvem „Doly. Hutě". Ani z této výstavy nechybí velká obrazová reportáž nejen pro ty, kteří jí nebudou moci fyzicky shlédnout.  

Květnové FotoVideo je doslova nabité dalšími praktickými materiály, ve kterých vám odborní lektoři poradí jak fotit mraky, jak se připravit na úspěšnou účast v největších fotografických soutěžích, jaký si vybrat stativ na letní fotografování, jak vypadá fotografický surrealizmus či který fotografický papír je ideální pro vaše nejkrásnější snímky. Je toho spousta, jsou v něm další obrazové, soutěžní i praktické materiály, je to krásné počtení.  

Květnové FotoVideo vám nesmí a nemůže chybět. Kupte si jej a napište nám jak se vám líbí. FotoVideo najdete v každé kvalitní prodejně tisku a pokud ne, napište nám také a předplaťte si jej i s praktickým dárkem.  

Časopis FotoVideo si můžete objednat hned na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech:225 985 225 a 777 333 370 nebo dokonce pomocí sms ve tvaru: FOTOTVIDEO JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO na čísle 605 202 115!  

Nádherné květnové světlo a ještě lepší fotografování vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz         Fotograf roku 2012 http://fotografroku.ifotovideo.cz/  

Fotograf roku http://fotografroku.ifotovideo.cz/galerie.php?theme=110  

Galerii Rudolfinum http://www.ifotovideo.cz/rubriky/co-se-deje/vystavy/shirana-shahbazi-takze-znova_4679.html  

úspěšnou účast v největších fotografických soutěžích http://www.ifotovideo.cz/rubriky/souteze/  

a předplaťte si jej i s praktickým dárkem. http://www.atemi.cz/predplatne-fotovideo.php 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign