16. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zahájí podzimní sezonu již v pátek 6. a v sobotu 7. září .

Výzvou pro odvážné ženy bude zkouška nového stylového líčení nebo trendového účesu. Představí se zcela nové možnosti prodlužování a zahušťování řas a vlasů či výběr z alternativních způsobů „opálení" pokožky. Jedna z hal bude věnována tématu „nehtový design a manikúra", kde návštěvníci mohou získat přehled o péči o přírodní nehty, o současných trendech v modelování nehtů či vybrat si nápadité zdobení.  

Návštěvníci se mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání - look 2014 - již tradičně v podání týmu Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších předních vizážistů. Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukáží nejlepší kadeřníci - úspěch opakovaně sklízí show Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Blanky Haškové i Romany Topinkové. Velkou oblibu si získala řada módních přehlídek předních návrhářů a oděvních značek v podání řady známých tváří z volby miss i show businessu, tentokrát se m.j. zúčastní Monika Žídková, Eliška Bučková, Taťána Makarenko, Taťána Šedivá a finalistky České Miss 2013. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému metodám pro péči o příjemný a mladistvý vzhled také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných péči o nohy, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Návštěvníci se dozvědí, jak a proč používat aromaterapii, kdy začíná být nezbytnou fyzioterapie, které masáže mohou vyzkoušet a jak pomáhají, co je irisdiagnostika, jak pozitivně ovlivňovat duchovní sféru života a myšlení. Nejmodernější vybavení salonů potěší především profesionální kosmetičky i kadeřníky, maséry, fyzioterapeuty a další z oborů krásy a regenerace, nebudou chybět solária a sauny Také příznivci biokosmetiky a přírodní péče naleznou „své" přípravky na řadě stánků.  

Na veletrhu nebudou chybět soutěže - finále České mistrovské soutěže v make-upu, mezinárodní soutěž v modelování nehtů (nail designu), mezinárodní soutěž ve Spa manikúře, finále prestižní soutěže kadeřníků „INSPIRACE 2014", tentokrát věnovaná pánským účesům, i soutěž  pod názvem „BEPPA" o výrobky mimořádné kvality, které nabízejí naši výrobci i prodejci.  

Novinkou bude samostatná hala s nabídkou minerálů, drahých kamenů, bižuterie a doplňků, kam bude vstup pro návštěvníky zdarma. Především přírodní minerály více i méně zpracované rukama zručných tvůrců jsou vyhledávané jako nezbytná tečka k slušivému účesu, líčení a oděvu pro pracovní i slavnostní den, zvláště pak pro večerní příležitosti. Pro jejich autenticitu a často snad i schopnosti pozitivního „naladění" jsou velice vyhledávané příznivci směru feng-shui.   Fotogalerii z předešlých akcí, videa, program, tiskové zprávy i výsledky soutěží jakožto další informace pro podzimní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz . Další informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign