Říjnové FotoVideo má pro vás samé exkluzivní nabídky!

Jak už je naším zvykem, nabízíme vám nejen exkluzivní události ze světa fotografie a videa. Říjnové vydání přináší další nůši rad potřebných k zvládnutí současných fotografických žánrů, zajímavé úpravy vámi zaslaných fotografií a nabídku zlepšení vašeho pohledu na svět objektivy vašich fotografických přístrojů.

A protože právě proběhla největší světová přehlídka fotografické techniky na veletrhu Photokina, připravili jsme ty nejžhavější novinky, které zde byly představeny.

Říjnové FotoVideo klade i velký důraz na fotografické příslušenství, bez něhož se neobejdete, najdete v něm polemiku, komentáře, testy a názory. A samozřejmě i spoustu vašich fotografií, které se umístily na předních místech řady našich bohatě dotovaných fotografických soutěží. Vyplatí se nás pravidelně sledovat a neztratit kontakt se světem fotografie. Říjnové FotoVideo najdete v každé dobré prodejně periodického tisku v České i Slovenské republice. Kupte si ho a určitě neprohloupíte.

Nebo lépe předplaťte si ho hned ve dvou dárkových variantách!

Můžete nás mít i v elektronické podobě. Aplikaci celého časopisu FotoVideo, určenou pro váš iPAD, iPHONE, PC či chytrý telefon najdete na www.publero.com.

Dokonalé fotografické zážitky vám přeje celá redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz.

Najdete nás samozřejmě každý den i na FACEBOOKU a jednou týdně v Elektronických novinách!

Objednejte si je zdarma na homepage našeho webu

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign