Zoner FOTOden – akce pro každého, kdo rád fotí!

FOTOden se koná při příležitosti vyhlášení výsledků již 33. Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie 2013, které proběhne ve Svitavách v sobotu 11. 5. 2013. Národní soutěž z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají Svaz českých fotografů a Středisko kulturních služeb města Svitavy, za spolupráce Městského muzea a galerie ve Svitavách, NIPOS-ARTAMY, Střediska amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Společnosti přátel fotografie.

Zájemci budou moci navštívit přednášky a workshopy pod vedením zkušených lektorů (M. Bartoš, G. Kolčavová, V. Krejčí, P. Kristián a dalších) zaměřené na portréty, fotografování dětí, tvorbu vlastních fotografických alb (scrapbooků), použití programu Zoner Photo Studio pro práci s fotografiemi, jejich úpravu a tisk. Pro příznivce klasické fotografie jsou připraveny přednášky a ukázky práce v černé komoře klasickou technikou.  

Součástí Zoner FOTOdne budou mít účastníci jedinečnou příležitost zúčastnit se fotografické dílny, ve které mohou využít příležitosti poprvé v ČR vstoupit do rozsáhlého projektu Technologie do škol, který předvádí v praxi profesionální novinky společnosti Elinchrom pro amatérské fotografy.  

Program doplní představení produkce několika významných firem jako např. NIKON, Elinchrom, Epson, FOMA Bohemia, Photo Genia a dalších. Nebude chybět ani fotografická soutěž a prodej knih vydavatelství Zoner Press za mimořádné akční ceny.  

V průběhu celého dne budou mít účastníci možnost navštívit poradnu pro uživatele programu Zoner Photo Studio a konzultovat zde případné problémy nebo pracovní postupy.  

Více informací o akci najdete na www.fotoden.cz.     

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign