Vychází nové číslo časopisu FotoVideo

Lednové FotoVideo s kalendářem

První vydání roku 2017, které vyšlo ještě před vánočními svátky je hodně černobílé, najdete v něm super zajímavé slevy na fotografické služby a navíc i vložený kalendář témat soutěže Fotograf roku a dalších událostí. Je škoda ho nemít doma!

Ty slevy jsou fakt jen pro čtenáře časopisu!

Vedle už zmíněného kalendáře pro zapomětlivé fotografy můžete využít i slevových kódů při nákupu různých fotografických služeb. Najděte si je a použijte v klidu v začátku roku 2017. Mají dostatečnou platnost.

Nejsme tu však jen pro slevy. Jsme rádi, že vám můžeme představit velký a krásný fotografický počin:  KALENDÁŘ OSTRAVA SOBĚ aneb podpora kliniky hematoonkologie FN Ostrava fotoprojektem Balet pro život 2017. Seznamte se s autory, Lucií Maceczkovou a Martinem Glatznerem a ponořte se do krásy jejich jedinečných fotografií.

 

Pokud si však hrajete se svými snímky v počítači (a je to asi často potřeba, že?) určitě uvítáte nejen další vydání naší FotoPoradny „Ořez a zmenšení fotografie“ a Digiškoly „Křivky pro pokročilé“. 

 

A důležité nakonec:

Nezapomeňte si nás předplatit nebo si naše předplatné prodloužit! V obou případech dostanete dárek navíc a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. To se hodí! Můžete si naše předplatné objednat hned a zde: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Copyright 2023 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign