V pátek 16. září vychází FORMULE & motorsport – září 2011

Dalším velkým tématem se staly nesmírně bojovné výkony Michaela Schumachera. Zejména jeho souboj s Lewisem Hamiltonem v Monze zvedal fanoušky ze sedadel, i když si sedminásobný mistr světa, jak je jeho špatným zvykem, při něm se sportovními předpisy moc hlavu nelámal. Když už jsme se zmínili o divácích, jejich řady nedávno rozšířil Nick Heidfeld. Věčný čekatel na vítězství ve F1 byl vyhozen ze stáje Lotus Renault GP. Na jeho místo byl angažován Bruno Senna, který okamžitě dokázal, že něco talentu po svém strýci přece jen podědil.    

V zářijové Formuli naleznete:

Ø  původní reportáže z VC Belgie a Itálie

Ø  portrét Paula di Resty

Ø  exkluzivní rozhovory s Adrianem Sutilem, Craigem Pollockem (PURE), Paulem Hemberym (Pirelli) a Heinzem-Haraldem Frentzenem Ø  odhalení tajné továrny přímo v padoku

Ø  vyprávění technika Johna Gentryho o bohatýrských časech F1

Ø  životní příběh protagonisty největší tragédie v dějinách MS F1

Ø  vzpomínku na formulového entuziastu Teddyho Yipa a jeho Theodore Racing

Ø  zprávu o tom, jak se vytahuje monopost z hrobu

Ø  vizitky několika borců, majících našlápnuto do F1

Ø  hlášky Buttona a spol. ze sociální sítě Twitter

Ø  a spoustu dalšího zajímavého čtení  

Prodej zářijového vydání magazínu FORMULE & motorsport bude zahájen už tento čtvrtek 15. září v prodejně Formuleshop v obchodním centru Čestlice u Průhonic (otevřeno i během víkendu).

Od pátku 16. září pak bude k dostání u všech dobrých prodejců tisku v České republice. Cena časopisu: 75 Kč. Pro předplatitele: 59 Kč. Při objednání předplatného tedy budete mít dvě z deseti čísel ročně zdarma!

Objednávka předplatného na bezplatné lince 800 300 302 nebo prostřednictvím internetu na http://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titul & titul=80 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign