Spanilá jízda Prahou: originální oslava uvedení nejrychlejšího Ferrari 812 Superfast

Při příležitosti výročí 70 let značky Ferrari se do centra hlavního města sjely desítky těchto vozů. Nablýskané supersporty spanilou jízdou přivítaly nejrychlejší model v historii značky. Na srazu nechybělo ani unikátní LaFerrari Aperta, které vzniklo v limitované sérii.

Praha 13. dubna 2017 – Praha dnes zažila mimořádnou událost: městem projela kolona pětatřiceti vozů Ferrari. Z místa srazu v Praze-Troji vyrazily supersporty z Maranella do sídla společnosti Scuderia Praha, a. s., výhradního zástupce značek Ferrari a Maserati pro Českou republiku, aby zde tímto originálním způsobem oslavily národní premiéru nejrychlejšího modelu v dějinách značky, kupé Ferrari 812 Superfast. 

V koloně prémiových modelů mohli kolemjdoucí spatřit unikátní černou perlu LaFerrari Aperta, která vznikla v omezené sérii pro vybraných 200 zákazníků, devět kusů si pro své účely ponechal výrobce. Tento vůz byl postaven jako připomínka letošního významného výročí 70 let od uvedení prvního vozu značky Ferrari. Praha se spanilou jízdou připojila k sérii oslav, jež vyvrcholí letos přímo v Maranellu o víkendu 9. a 10. září. 

Dalším českým příspěvkem bude účast 3. a 4. června 2017 na 4. ročníku Chateau Loučeň dElegance, kde je zástupce Ferrari pro Českou republiku, společnost Scuderia Praha, jedním z hlavních partnerů. Ferrari se stane ústředním motivem této prestižní přehlídky mimořádných vozů, protože na zámek Loučeň se sjede na čtyřicet maranellských vozů, mezi nimiž nebudou chybět skutečně raritní exempláře, např. typy 250 Boano z roku 1956, 275 GTC (vítěz z Nürburgringu 1966), 365 GTB 4 Daytona, ale také závodní 488 Challenge a mnoho jiných.

Více najdte na: www.constructorsf1.com 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign