PŘIJĎTE NA JEDINÝ BEAUTY VELETRH V ČR!

Udělejte ze sebe krásnou sebevědomou ženu, která má ráda život a cítí se dobře ve svém těle! Na veletrhu FOR BEAUTY vám k tomu ve dvou výstavních halách pomůžou odborníci velkého množství renomovaných i méně známých značek, které se zaměřují na kosmetiku, vlasy, nehtový design a péči o nohy. Těšíme se na vás 24. a 25. března!
Nechte si poradit od oborníků profesionálních kosmetických značek Pevonia, Thalion, Medicalia, Biofor, Mii, Beauty Image, Phytocéane, 1944 Paris, HD Cosmetics, Afrodita, BEAUTY GROUP - GIGI, pHformula, Obagi, Phyris, Dherma Institut, Macon Cosmetic a LPG Systems France, které se představí v Hale 1. Nebudou chybět ani vaše oblíbené tradiční značky NuSkin, Saloos, Ryor, Tasha, Cadenza, Alpa, Plasma kosmetika, Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, Make-up Institute Prague a mnoho dalších. Svoji premiéru bude mít na veletrhu Andrea Verešová se svojí značkou NAIADA.

​​​​​​​Opomenuta nebude ani přírodní kosmetika zastoupená značkami Weleda, biOrganica, Pravájá, Natava, Ego Harmony, Saloos, Moroccan Sense, Havlíkova přírodní apotéka, Flowbase, Epiderma, Diochi, Humino Therapy a dalšími.
V Hale 6 budou mít expozice profesionální nehtové značky jako Orly, Enii Nails, BrillBird, Marily Nails, Alessandro, Indigo Nails, Aglia, Lesia Nails, Lara Profinails, Verin, Didier Lab Czech, Nail Artists, Modena Nails, Laif, GlamLac, KODI, LUXIO aj. Profesionální péči o nohy zastoupí Profi-pedikura.cz, CONETA, BIS BIS, Batavan, Allpresan aj. Ve vlasové sekci se představí Vlasová klinika, NATULIQUE, NATURIGIN, BLOOM HAIR,  Paper not Foil, Barberco, Slickstyle, Pro Barber, BULLDOG SKINCARE a další.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign