Prázdniny na farmě Roter Hahn: Pohádkový pobyt pro dva

Prázdniny na farmě Roter Hahn: Pohádkový pobyt pro dva

 

Co by váš partner říkal na společný prodloužený víkend, jako nekonvenční oslavu svatého Valentýna? Daleko, spolu skryti v nádherné přírodě v odlehlém údolí s dechberoucím výhledem na vrcholky hor. Využijte tento svátek k vnitřnímu odpočinku a užijte si přítomnost své nejmilovanější osoby. Svátek můžete jedinečně oslavit na jednom ze statků Roter Hahn v Jižním Tyrolsku. Čeká tu na vás romantické ubytování, apartmány a pokoje z přírodních materiálů, vynikající domácí pochoutky a k nim výborné a kvalitní víno z místních vinic. Na statcích se budete díky pohostinství hospodářů cítit jako doma, nechte se hýčkat a vyzkoušejte i tradiční wellness procedury, které spojují staré vědomosti o léčivých účincích rostlin s nejnovějšími poznatky o zdravém životě.   

Už se nemusíte více trápit s vymýšlením valentýnských dárků pro svého partnera. Darujte mu to nejcennější a věnujte mu na svatého Valentýna svůj čas - například formou společného prodlouženého víkendu. Odjeďte daleko od každodenních povinností, městského shonu a vydejte se do pohádkové přírody Jižního Tyrolska. Program prodlouženého víkendu si můžete naplánovat přímo na míru vašim společným zájmům.  

Spoustu ještě zimních aktivit si můžete užít na statku Perseiderhof, v oblasti Lüsen, kde poskytují k pronájmu 1 apartmán na statku a 1 apartmán na horské chatě. Nemusíte se tedy bát, že byste měli na pobytu mál soukromí, protože od ostatních turistů můžete zůstat v ústraní. Lenošení zde můžete prokládat lyžováním v místním lyžařském středisku nebo na nedaleké běžkařské dráze. Dobrodružní odvážlivci si zde mohou zapůjčit i sněžnice a ať sami nebo v doprovodu znalého hospodáře je možnost se vydat na túru nádhernou zimní krajinou, nadýchat se čerstvého horského vzduchu a užít si společně neuvěřitelný výhled na jihotyrolskou scenérii. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign