Právě vychází MUSCLE&FITNESS 7/2013

* Kolem představitelů filmu Krev a pot se točí i otázky v kvízu, sestaveném Petrem Böhmem. Dvojice Wahlberg a Johnson, jako jejich filmová alterega Daniel Lugo a Paul Doyle, figurují také na titulce červencového vydání M&F.

  * Čím se řídila tréninková filosofie 6násobného držitele titulu Mr. Olympia Doriana Yatese? Jakým vývojem přešel jeho trénink od raného období až ke zcela rozvinuté formě Heavy Duty zkraje 90. let m. s.? Jak vypadal Dorianův tréninkový rozpis na všechny hlavní svalové partie v době jeho panování kulturistickým podiím?  

* Jakými zásadami se v tréninku zad řídí Kai Greene?  

* Jak účinně zkombinovat dynamická a silová cvičení na dolní polovinu těla v tréninku žen pro sexy vzhled jejich nohou?  

* Jak správně a bezpečně provádět předklony s činkou, přitahování k bradě a unikátní cvičení, v anglické terminologii známe jako landmine čili nášlapná mina?  

* Jak vypadá jednoduchý a rychlý trénink bez náčiní pro ženy, využitelný zejména během letních dovolenkových pobytů?  

* Jak u dřepů vyřešit problémy s ohnutými zády?  

* Proč jsou pro prevenci civilizačních nemocí nejdůležitější síla a svaly? Přednášku spolupracovníka M&F, Prof. Dušana Hamara, CSc. zpracoval Ing. Ivan Mach, CSc.  

* Jíst jako Arnold! Jak vypadal jídelníček kulturistů „zlaté éry" bodybuildingů ze 70. let minulého století?  

* Jakým způsobem účinně podpořit hladinu vlastního přirozeného růstového hormonu?  

* Tribulus terrestris. Vše, co potřebujete vědět o populárním doplňku stravy.  

* Jakými zásadami se má řídit konzumace ovoceobjemovém a rýsovacím období?  

* Kdy a jak jíst během dne, abyste podpořili svalové přírůstky?  

* Proč jsou proteiny nezbytné pro svalový růst?  

* Kdy se na českém a slovenské trhu poprvé objevily doplňky stravy? Jaká se na ně vztahuje potravinářské legislativa? A jak je správně užívat? Vhled do problematiky sportovních suplementů nabízí publicista M&F, Ing. Ivan Mach. CSc.  

* Jaké je tajemství atraktivního vzhledu fitness modelky Leigh Hickombottomové, které se i jako matce čtyř dcer daří zůstat nadále štíhlou, silnou a sexy?  

* Jak vzpomíná hlavní editor M&F Arnold Schwarzenegger na svého mentora a otec moderního bodybuildingu Joe Weidera?  

* V jaké formě se prezentovali všichni finalisté z ČR a SR na letošním kontinentálním šampionátu IFBB juniorů a masters v španělské Santa Susanně (foto Zdeněk Dryák)?  

* Jak probíhala zápolení strongmanů o titul Nejsilnější Slovák 2013 v Prievidzi?  

* Jak vypadali všichni finalisté letošního mistrovství České republiky SKFČR mužů, žen a masters a slovenského šampionátu SAKFST v kulturistice?  

* Jak vypadala na pódiu ME 2013 IFBB mužů šestice medailistů z našich zemí: Patrik Štiglic, Miroslav Škadra, Ján Soták, Marian Čambal, Peter Bella (všichni SR) a Tomáš Lukáč (ČR)? Marian Čambal (na snímku Josefa Adlta figuruje také na středovém posteru). Z jeho druhé strany se nachází legenda sportu strongmanů, 5násobý šampión soutěže World´s Strongest Man, Polák Mariusz Pudzianowski.  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 7/2013! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign