Právě vychází MUSCLE&FITNESS 6/2013 se superfotografiemi

* Supersety, gigantické a ubírané série, rest-pause, negativní a vynucená opakování, částečný rozsah pohybu - sedm prověřených technik k navýšení intenzity tréninku. Kdy, proč a jak je provádět, aby vám přinesly kýžené přírůstky síly a svalové hmoty?

  * Jaké je pro Arnolda Schwarzeneggera být opět hlavním editorem mezinárodního časopiseckého titulu MUSCLE&FITNESS? A jak vypadá jeho současný trénink, jenž mu pomohl zpátky do formy pro jeho obnovenou filmovou kariéru?  

DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2013. Závěrečné pokyny pro účastníky tradiční soutěže ve změně postavy vyhlášené v M&F 3/2013.  

MF62

* Jaká je životní a tréninková filosofie Martina Mestera, historicky prvního vítěze kategorie men´s physique na Arnold Classic Europe 2013? Martin Mester figuruje také na titulce a trhacím posteru (foto Zdeněk Dryák) uvnitř čísla. Z jeho druhé strany se nachází impozantní americký profesionální kulturista Cedric McMillan.  

* Dne 23. 3. 2013 zemřel Joe Weider. Jaký byl životní příběh muže, který přivedl bodybuilding a fitness k nebývalé popularitě? To je tématem vzpomínkového článku redaktora M&F USA Grega Merritta, jenž v červnovém vydání MUSCLE&FITNESS vychází na 12 stranách! K nadčasové osobnosti Joe Weidera se v úvodníku vrací také šéfredaktor české a slovenské edice M&F Ľudovít Major, kterého s mužem, pokládaným za otce moderního bodybuildingu, pojí nejedna osobní vzpomínka.  

* Jak absolvovat crossfitový trénink Run WOD, jehož klíčovou pohybovou aktivitou je běh?  

* Jak správně provádět vytáčení na římské lavici a silové přitahování v předklonu?  

* Jak trénovat shyby na hrazdě na sílu i vytrvalost?  

 

* Kdy, jak a za jakým účelem zařadit do tréninku neúplná opakování?  

* Jak posilují záda špičkové závodnice IFBB Professional League - Alicia Harris Ross (fitness), Dana Linn Bailey (physique) a Jelena Abbou (figure)?  

* Jak správně navrhnout společný trénink prsou a zad z pohledu vybalancování množství tlakové a tahové práce?  

* Je dárcovství krve vhodné i pro sportovce? Má to vliv na jejich výkonnost v posilovně, potažmo na budování svalové hmoty?  

* Jaká jsou specifika tréninku s dětmi?  

* Co doporučuje na tvarování tricepsů špičková figure závodnice Ava Cowan?  

* Prilepinova tabulka, založená na zjištěních známého sovětského vzpěračského kouče Alexandra Prilepina, předkládá parametry, potřebné k výpočtu, kolik máte zvedat v daném týdnu, stejně jako série a počty opakování, jež vám pomohou překonat vaše dosavadní maxima. Jak by měl podle ní vypadat funkční trénink ke zvýšení celkové tělesné síly a svalové hmoty?  

* Pomalé vaření patří k novým trendům přípravy pokrmů. Jak si jím připravit pět vybraných jídel, plných proteinů a výrazných chutí?  

* Nakolik to svědčí v bikinách úspěšné fitness modelce Tianně Ta?  

* Jsou spalovače tuku opravdu tak účinné? Jaká specifika v tomto směru charakterizují synefrin, kayenský pepř, kapsaicin, HCA, guggulsterony či CLA?   * V jaké formě se představili všichni finalisté mistrovských soutěží SKFČR - šampionátu Čech (Nechanice) a přeboru Moravy a Slezska (Zbýšov)?  

* V jaké fazóně nastoupili na pódium finalisté národních šampionátů SAKFST - juniorů, masters (Hnúšťa) a žen (Nitra)?  

* Jak se připravoval na loňské MS juniorů IFBB Tomáš Horák, jenž triumfoval v kategorii klasické kulturistiky?  

* Šlachy a silový trénink. Význam a reakce pojivové tkáně. Vliv pohybové aktivity na nervový systém. To jsou jen některé z témat VIII. mezinárodní konference o silovém tréninku v Norsku, o nichž píše odborný konzultant M&F, prof. MUDr. Dušan Hamar, CSc.  

* Letem světem akčních hvězd. Chcete si prověřit své znalosti o známých protagonistech akčních spektáklů? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 6/2013! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign