Právě vychází MUSCLE&FITNESS 4/2013 se superfotografiemi

* Jak zaměřením na dynamiku provedení cviků získat nové přírůstky svalové hmoty a odbourat tuk?
Víc na toto téma v metodickém článku VÝBUŠNÝ SPALOVACÍ TRÉNINK, jenž nabízí 6týdennní tréninkovou strategii pro všechny hlavní svalové partie se zřetelem na výše uvedené cíle.  

* Prospěch výbušného cvičení pro odbourávání tuku a formování sportovní postavy akcentuje také tréninkový návod ZBAVTE SE KILOGRAMů S PLYoMETRIÍ, jenž je určen zejména představitelkám něžného pohlaví.  

* Jak lze intenzivním intervalovým tréninkem spálit tukové zásoby?  

* Jaké klady a úskalí sebou přináší tréninková specializace na určitou svalovou partii?  

* Jaká je v kostce historie crossfitu?  

* Mezi potravinami, podporujícími růst svalů, jsou i takové, o kterých jste třeba ještě příliš neslyšeli, nebo jste jen přehlédli jejich anabolické účinky. Které to jsou? Představujeme seznam patnácti, mnohdy překvapujících potravin pro svalovou hypertrofii.  

* Proč může být brynza vítanou položkou i ve stravě kulturistů?   * Jaký prospěch má doplňkové užívání vitaminu D pro sportovce?  

* Jsou spalovače tuku opravdu tak účinné? A jaké z nich si vybrat?  

* Jak diagnostikovat a léčit tréninková poranění kotníku?   * ZEPTALI JSME SE PROFESIONáLů - nová rubrika! Na dotazy čtenářů odpovídají hvězdy IFBB Professional League Phil Heath a Kai Greene.  

* Jaký je životní příběh amerického profesionálního kulturisty Shawna Rhodena původem z Jamajky, jenž loni na Mr. Olympia zazářil skvělým třetím místem? Jak vypadá jeho tréninkový program pro všechny hlavní svalové partie? Bronzový medailista loňské Olympie Rhoden na snímku Ľudo Majora z Las Vegas figuruje také na trhacím posteru uprostřed čísla, z jehož druhé strany se nachází Sergio Oliva na dnes již klasické fotce mistra objektivu Artieho Zellera. Nedávno zesnulá legenda železné hry Sergio Oliva pak ožívá také v barvitém vyprávění o jeho tréninku, dietě a takřka mytických genetických předpokladech pro kulturistiku, jehož autorem je historik silových sportů Josef Švub. Článek je uzavřením trojdílného cyklu, jehož předchozí díly vyšly v číslech 2 a 3/2013.  

* Jak vypadal trénink a dieta Ľuboše Maliňáka v přípravě na MS 2012 IFBB klasické kulturistice, kde zvítězil v kategorii nad 180 cm?    

* Kulturistická legenda jubiluje! Nejúspěšnější československý kulturista všech dob Pavol Jablonický oslavil padesátiny. Druhý díl obsáhlé retrospektivy jeho sportovní kariéry z pera Jana Smejkala, zaměřený na Pavlovu profesionální dráhu, přináší dubnové vydání MUSCLE&FITNESS.(První část, rekapitulující Jablonického veleúspěšnou amatérskou dráhu, vyšla v M&F 2/2013.)  

* Co znamená posilování a fitness pro Bratislavanku Moniku Horváthovou, druhou vicemiss ze soutěže Miss MUSCLE&FITNESS 2012?   * Nakolik to přistane v sporém sportovním outfitu půvabné fitnesce Felicii Romero?  

* V jaké formě se prezentovali všichni finalisté Pražského poháru 2012 a Hi-Tec Nutrition Grand Prix 2012?  

* Co přinesl II. ročník SPORT FESTIVALU SLOVAKIA na trenčínském výstavišti?  

* Čím si přešel během tří měsíců trvání 12. ročníku soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS Róbert Timko, vítěz kategorie mužů od 36 do 45 let? A jak vypadalo dalších šest finalistů téhož věkového rozhraní?  

* Jak vzniklo slovo musculus čili sval? První část etymologické rozpravy Zdeňky Tiché o původu slov, přímo souvisejících s posilováním a fitness.  

* Fungování svalové paměti, testosteron a jeho zneužívání, silový trénink v rehabilitaci - to jsou některá z témat VIII. mezinárodní konference o silovém tréninku v Norsku, o nichž píše odborný konzultant M&F, prof. MUDr. Dušan Hamar, CSc.  

* Od Kaie Greenea po DO FORMY S M&F... Chcete si prověřit své znalosti ohledně symbolického propojení hráčů železné hry různé výkonnostní úrovně? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 4/2013! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign