Právě vychází MUSCLE&FITNESS 3/2013 se superfotografiemi

* Drak z Walesu přichází. Cesta Jamese „Flex" Lewise k loňskému vítězství na první Olympia 212 Showdown a jeho metody pro budování svalové hmoty.

MF31

James Lewis v jeho vrcholné kulturistické formě z loňského Olympia Weekendu se nachází i na trhacím posteru uvnitř čísla (foto Ľudovít Major). Z jeho druhé strany figuruje dvojice loňských mistrů světa IFBB Karina Antovská (bikini fitness) a Ľuboš Maliňák (klasická kulturistika), již jsou také na titulce březnového vydání (foto Ivan Pavlisko).  

* Splněný sen. Životní příběh mistra světa v classic bodybuildingu Ľuboše Maliňáka od jeho kulturistických začátků až po současnost. Článek o jeho tréninku a výživě přinese číslo 4/2013 M&F.  

* Od tance k fitness. Kam sahají sportovní začátky absolutní mistryně světa v bikini fitness Kariny Antovské? Kdy a proč se rozhodla pro fitness? Jak trénuje a jak se stravuje?  

* Mýtus na pódiu. Odešel legendární trojnásobný vítěz Mr. Olympia Sergio Oliva (1941-2012), přezdívaný The Myth. K jedné z nejvýraznějších postav historie bodybuildingu se v druhém dílu obsáhlého článku (1. část vyšla v M&F 2/2013) vrací historik silových sportů Josef Švub, jenž si nyní všímá zejména Olivovy soutěžní dráhy. Čtenáři se tak neotřelou formou dostává zajímavého náhledu na více i méně známé epizody z barvitého života legendárního Kubánce, zejména pak na dění kolem jeho kontroverzní prohry s Arnoldem Schwarzeneggerem na Mr. Olympia 1972. Dobovou atmosféru textu vhodně doplňuje výběr fotografií z bohatého archivu autora a redakce M&F. Pokračování přinese číslo 4/2013 M&F.  

MF32

* Zajímá vás, jak co nejlépe kombinovat posilování s kardiem pro výrazný úbytek tuku? Odpověď nabízí v březnovém čísle M&F super-intenzivní čtyřtýdenní program URYCHLETE ÚBYTEK TUKU.  

* Jak si sestavit tréninkový program na břišní oblast, cílící komplexně na všechny její části?   * Co doporučuje pro sexy ploché bříško profesionální bikini závodnice Kelsie Burgin?  

* Jak účinné rozvíjet sílu a dynamiku nohou pro lepší vertikální výskok?  

* Jak v případě časové tísně procvičit celé tělo během 20 minut - pouze s využitím tělesné váhy? Program je určen zaneprázdněným ženám a lze jej provádět prakticky kdekoliv.  

* Jak správně provádět upažování vleže bokem na šikmé lavičce a dřepy do sedu?  

* Přerušované série a cvičení s vlastní váhou a vysokým počtem opakování - jak efektivně zkombinovat oba postupy a šokovat svaly k novému růstu?  

* Jak využít stroje pro výpony ve stoji k rozvoji lýtek i trapézů?  

* Jak diagnostikovat a léčit tréninková poranění chodidla?   * Co dělat, když se vám v posilovně nevede zrovna podle vašich představ? Jak zachránit aspoň něco z téměř zmařeného tréninku?  

* Právě jste absolvovali program na růst svalstva a nyní byste chtěli poněkud vyrýsovat - nejlépe tak do 30 dnů? Jak pomocí skladby jídelníčku zachovat co nejvíc z pracně nabyté svalové hmoty, stabilizovat metabolizmus a nastartovat spalování tuků

* Dynamické dvojice suplementů! Devět skvělých kombinací suplementů pro silnější spalování tuku a lepší vyrýsování.   * Jak trénuje Šárka Dědková, první vicemiss ze soutěže Miss MUSCLE&FITNESS 2012?  

* Čím si přešel během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2012 Tomáš Matušovi, vítěz kategorie mužů od 15 do 25 let? A jak vypadá zbývající osmička finalistů téhož věkového rozhraní?

* Jaká byla cesta k líbivé fyzické proměně u další úspěšné účastnice DO FORMY S M&F 2012 - Eleny Rišové, vítězky kategorie žen od 15 do 25 let? A jak si v tomto ohledu vedla zbývající šestice finalistek téže kategorie?  

* Kdo nejlépe obstál v celkovém hodnocení podzimního seriálu 2012 SKFČR v kondiční kulturistice pro neregistrované závodníky? Formu nejlepších závodníků zprostředkovávají snímky Zdeňka Dryáka; dva z nich - Eva Simkovičová a Aleš Dubaj - jsou představeny i ve formě krátkých rozhovorů.  

* Jak probíhala loňská zápolení špičkových evropských strongmanů ve finále Středoevropského poháru v Trenčíně? Co přineslo zápolení silných mužů loni na závodu v Dunajské Stredě?  

* V jaké formě se prezentovali medailisté plus všichni finalisté ze SR i ČR na loňském mistrovství světa UIBBN v Martině?   Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 3/2013!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign