Právě vychází MUSCLE&FITNESS 1/2017

* Proč byste měli zvážit zařazení unilaterálních cviků (vykonávaných každou končetinou zvlášť) do vašeho tréninku? Jaký je přínos těchto cviků a které jejich varianty pro jednotlivé svalové partie lze pokládat za ty nejúčinnější?

 

 

 * Jak rozvíjí bicepsy a tricepsy profesionální kulturista, stříbrný medailista Mr. Olympia 2007, Victor Martinez? Jakou tréninkovou filozofii uplatňuje nyní 43letý borec, jenž byl v minulosti stíhán nepřízní osudu a četnými zraněními?

* Jak trénuje a jak se stravuje nová senzace české kulturistiky, nejmladší držitel profesionální licence IFBB v ČR, Pavel Beran?

 * Čím si prošli během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016 vítězové kategorií Tóbiás Topoli (muži od 15 do 25 let) a Anděla Holoubková (ženy od 36 do 45 let)? A jak vypadali další finalisté v těchto věkových rozhraních?

* Bojové umění v historii obrazu a zvuku. Chcete si prověřit své znalosti o více či méně známých sportovcích a hercích, kteří na stříbrném plátně prokázali znalost bojových umění? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 1/2017!

Copyright 2023 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign