Právě vychází MUSCLE&FITNESS 10/2011

* Cestu k plochým a pevným břišním svalům nabízí i 12týdenní program SEXY BŘÍŠKO, jehož cílovým publikem jsou ženy a dívky. Trénink i doprovodní výživové tipy a doporučení na sobě s úspěchem vyzkoušela i známá fitness modelka Timea Majorová, jež je rovněž aktérkou instruktážních fotografií. Mimochodem, zajímá vás, co má Timea nového? Aktuality kolem půvabné rodačky ze slovenských Želiezoviec nabízí v původním interview M&F říjnové vydání.  

* Břicho také potřetí! Jak trénoval svou břišní partii legendární Bruce Lee? A jak procvičují břišní svaly současní šampioni bojových umění? Své tréninky přibližují Georges St.-Pierre, Cung Le, Rich Franklin a Gene LeBell.  

* Jak udržet intenzitu a soustavnost tréninku ve velkých komerčních fitnesscentrech i kdekoliv jinde? Cviky na ilustračních fotografiích předvádí úspěšný fitness model Matúš Valent, původem z Bratislavy. Zajímá vás, jak se mu daří ve Spojených státech a jak vypadá jeho každodenní „americká" realita? Jaké jsou jeho plány do budoucna?  

* Kdo je a jak trénuje úřadující mistr Evropy IFBB v kulturistice mužů (do 90 kg) Ladislav Kuzder z Košic? Zlatý medailista letošního kontinentálního šampionátu v bulharské Sofii figuruje i na trhacím posteru (foto Igor Kopček). Na jeho druhé straně potěší zejména mužské oko sličná Tanya Merryman (foto Robert Reiff).  

* Co náleží na seznam pěti nejčastějších chyb, jichž se lidé dopouštějí při strečinku a jak se jim vyhnout?  

* Jak vhodným kombinováním s jinými doplňky výživy zvýšit účinnost vybraných sportovních suplementů?  

* Jak probíhala lifterská zápolení WUAP na posledních ročnících komárenského SAM Cupu (benčpres) a Victoria Deadlift Cupu v Trnavě?  

* V jaké formě se prezentovali medailisté letošní Velké Ceny Staré Ľubovně v kulturistice a bikini fitness?  

* Jak vypadalo 12 vítězů předchozích 46 ročníků Mr. Olympia ve svých nejlepších pózách?  

* Proč a jak je dobré měnit jednotlivé proměnné složky tréninku?  

* Čím si přešla během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2011 Anita Matkovičová, vítězka kategorie žen od 15 do 25 let? A jak vypadá šestice zbývajících finalistek téhož věkového rozhraní?  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 10/2011!    

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign