POTŘEBUJETE ZPOMALIT A NECHAT SE HÝČKAT? VYZKOUŠEJTE PROGRAM HARMONIE PRO ŽENY TERAPEUTKY TEREZY LINDAUEROVÉ

Jistě to také znáte. Staráte se o všechny a o všechno.

Dokonalá doma i v práci. Jenže pak najednou začnou docházet síly a vy si na pokraji vyčerpání všimnete, že jediná bytost, o kterou se tolik nestaráte (zejména co se duševní hygieny týče), jste vy sama. Právě nedostatek odpočinku, stres, absence času „jen pro sebe“ vede často k psychickému i fyzickému vyčerpání, které může končit i depresemi, syndromem vyhoření, či „jen“ dlouhodobou nespokojeností se svým životem. Pokud chcete dobít baterky a dozvědět se něco více o pro vás vhodné stravě, bylinkách, koření, ale i vůních pro zklidnění, vyzkoušejte měsíční ájurvédský program terapeutky Terezy Lindauerové – HARMONIE PRO ŽENY. Během jednoho měsíce dostanete nejen potřebné informace a doporučení, ale také tělovou terapii na míru vašemu ájurvédskému typu a také harmonizační masáž hlavy. Více na www.zdravivharmonii.cz.

Zapomínáme na sebe. Ve snaze obstát na všech metách, obstarat domácnost, odvádět kvalitní práci v zaměstnání, být dobrými partnerkami/manželkami, na sebe zkrátka zapomínáme. Přitom pokud se věnujeme i sobě, zjistíme, že najednou máme mnohem více energie, vše jde tak nějak lehčeji a do našeho života se navrátí ona pověstná lehkost bytí.

Stále častěji za mnou chodí ženy, které působí doslova uhnaně, mají toho moc, na nic nemají čas a chtějí vše rychle stihnout. Právě dnešní zrychlená doba mě inspirovala k programu HARMONIE PRO ŽENY, neboť si myslím, že pokud budeme v harmonii my, ženy, rázem se do větší pohody dostane i celá rodina, ale také naše okolí. Jde vlastně o takové propojení ájurvédského hýčkání těla i duše. Jedno bez druhého prostě fungovat nemůže a dost často se na to zapomíná,“ vysvětluje ájurvédská terapeutka Tereza Lindauerová a dodává: „Program je vymyšlen jako měsíční ale samozřejmě, pokud má klientka nedostatek času, můžeme ho protáhnout o týden, dva, důležitá je celková pohoda. Pokud klientku program zaujme, můžeme pokračovat déle, ať už v jednotlivých terapiích, či masážích.“

Co měsíční program HARMONIE PRO ŽENY ájurvédské terapeutky Terezy Lindauerové obnáší? V praxi to znamená učinit v jednom měsíci tři návštěvy u terapeutky. První je na bázi vstupního setkání, kdy se během zhruba hodiny a půl dozvíte více o svém ájurvédském typu, který Tereza zjistí diagnostikou dle pulzu, jazyka, i nehtů. Dále si popovídáte o vhodném režimu, plánu stravy, dostanete doporučení na koření, bylinky, olejíčky, i vonné esence a další důležité pomocníky, které vedou ke zklidnění.

Druhá návštěva je plná hýčkání a bude se skládat z tělové terapie vhodné pro váš typ. Zkrátka se hodinu necháte opečovávat a v příjemném prostředí salonu Terezy Lindauerové si nádherně odpočinete.

Posledním, třetím bodem je závěrečná hodinová harmonizace (energetická terapie), která je zakončená zklidňující masáží hlavy.

Program lze upravit na míru klientce, dle jejích přání.

Cena programu HARMONIE PRO ŽENY je 3.500 Kč, více na www.zdravivharmonii.cz. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign