Portál vydal nové knihy

1

Goulston, Mark
Domluvit se dá s každým
Techniky úspěšné komunikace
Překlad: Latečková, Barbora
Autor předkládá jednoduché, prověřené techniky k odstranění komunikačních bariér. Jejich cílem je navázat konstruktivní dialog se šéfem, zákazníkem, kolegou či rodinným příslušníkem. V knize najdete verbální i neverbální způsoby, jak kohokoli upoutat, a také sedm rychlých metod pro zvládání náročných situací.
Mark Goulston je obchodní poradce, konzultant, řečník a kouč. Působí jako krizový psychiatr a psychiatrii též vyučuje. Školí FBI a policii o způsobech vyjednávání s únosci. Přispívá do různých médií, vystupuje na televizních stanicích a píše blogy. Česky vyšla jeho kniha Nestůj si v cestě.
brož., 224 str., 399 Kč
Vyjde také jako e-kniha
Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Kniha rozhodnutí , Co řeknete, změní váš svět , Nenásilná komunikace 

2

Hejlskov, Andrea
Náš velký útěk
Přežije rodina mimo civilizaci?
Překlad: Kliková, Markéta
Taky jste toužili odpojit své děti od mobilu, sebe od civilizačního kolotoče a začít žít v krásné přírodě? Andrea to udělala doopravdy. Strhujícím způsobem popisuje, jak ona i její rodina znovu objevují vnitřní sílu a soudržnost, ale i konflikty potlačené civilizací, které mimo ni vyvstanou v plné síle. Prožijte s nimi rok v opuštěném domku hluboko ve švédských lesích.
Andrea Hejlskov je dánská psycholožka, vyučovala psychologii na univerzitě, pracovala jako dětská psycholožka, ale pak se s manželem rozhodli k radikálnímu kroku popsanému v knize. Své zkušenosti vylíčila v blogu, který později vyšel knižně.
brož., 288 str., 325 Kč
Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Nietzsche v Nice , Lži na pohovce - váz. 

3

Krolupperová, Daniela
Sněhová víla
Vánoční pohádka
Ilustrace: Dvořáková, Lucie
První čtení o sněhové víle, která přichází každý rok na zem, aby dohlížela na sněžení. Zlý čert však na ni seslal kouzlo, které způsobí, že je jí taková zima, že nemůže pracovat. Zachránit ji může jen petrklíč. Kde ho ale vprostřed zimy najde?
Daniela Krolupperová je překladatelka a novinářka, vydala řadu knih pro děti, v Portále např. Rybí sliby, Zákeřné keře, Mizící hmyzíci, Jde sem lesem, Polární pohádku nebo Taje olivového háje.
váz., 96 str., 225 Kč
Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Polární pohádka , Taje olivového háje , Jde sem lesem

33

Procházka, Jiří W., Smolíková, Klára
Případ ztraceného koně
Tajná dvojka A+B
Artur a Bára (Tajná dvojka) i se psem Šerlokem se ujímá případu zmizelého koně ze strýcovy stáje. Dokážou ho vypátrat dřív, než bude nutné nahlásit zmizení policii? Kdo by mohl mít zájem ukrást mohutného kladrubského vraníka, který hraje ve filmech? Napínavý detektivní příběh s úkoly na konci každé kapitoly, které otestují jejich logické myšlení a také pozornost.
váz., 152 str., 239 Kč
Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Ten, kdo jiným jámu kopá , Ztraceni v rudolfínské Praze , Cesta Vikingů 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign