Nové FotoVideo je tady - listopad 2016

Listopadové FotoVideo je o pozadí i o emocích.

Listopad má pouhých 30 dní a název tohoto měsíce je odvozen od padání listí, které je v tuto roční dobu ve středoevropských přírodních podmínkách typické. Že by to nebylo fotografické téma? Právě naopak!

Jsme časopisem pro fotografy a videomakery, tedy pro ty, kteří své záběry pořizují za každého počasí a v kterékoli roční i denní době. I toto vydání má co nabídnout. Inspiraci na snímcích mistrů fotografického řemesla, praxi z pera jednoho z nejlepších fotografických lektorů u nás a novinky od všech předních fotografických firem. Přečtěte si, toto vydání fakt čeká na Vás!

Chceme vás ale zároveň citlivě upozornit na to, že i v listopadu můžete nafotit své nejlepší a možná i vítězné snímky do všech dvanácti témat nového ročníku naší největší fotografické soutěže „17. Fotograf roku“. Všimli jste si, že jsme nová témata pro vás vypsali už posedmnácté? Vidíte ty stovky tisíc soutěžních fotografií, které jste nám do této unikátní, celoroční a mnohažánrové soutěže poslali? Vše najdete na našem novém soutěžním webu www.ifotovideo.cz tak, že si kliknete nahoře na zelené políčko s názvem „Fotograf roku“ a pak už je to jen na vás. Máte tu své osobní profily, soutěžní snímky, hodnocení, vkládání, žebříčky, vítěze, partnery soutěže, témata a jejich uzávěrky… prostě všechno co potřebujete. Tak foťte a buďte šťastní.

A pro ty nerozhodnuté z listopadového FotoVideo vybíráme:

JAN SAKAŘ SE KONFRONTUJE S DOBRÝMI VĚCMI

Fotografem není od mládí a fotí na plech…

INSPIRACE: JIŘÍ KRÁLOVEC MILUJE KLASIKU

Instagram je pro mne nástrojem, kterým oslovuji lidi

SOUTĚŽ: „RODINNÝ PORTÉT“ – VÝSLEDKY

Kdo z vás obdrží tisícové poukazy na vlastní tvorbu?

GITZO INSPIRUJE: SKVĚLÁ ALENA HRBKOVÁ

Je všude, kde se něco divadelního děje

PRAXE: CO SE SKRÝVÁ ZA ZKRATKOU SKRWT?

Snadné narovnání linií v mobilních fotografiích

TECHNIKA: OPRA VDOVÁ VIRTUÁLNÍ REALITA?

Začínáme testem virtuálních brýlí

SOUTĚŽ: FOTOGRAF ROKU 2016 VRCHOLÍ

Vašich dvacet nejlepších snímků na téma „EMOCE“

 

Poznámka: Nezapomeňte si nás předplatit. Dostanete dárek navíc. To se hodí, že. Můžete to udělat ihned a zde: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign