MUSCLE&FITNESS 6/2012

Tematický blok je rozdělen do několika celků:

1) Paže na 21 způsobů. Celkem 21 tréninkových programů na bicepsy, tricepsy a nadloktí od věhlasných osobností světa sportu. Výběr tréninků se nevztahuje pouze na bodybuilding, ale pokrývá pestré spektrum sportovních odvětví, nechybí ani specifická doporučení elitních představitelů ozbrojených složek. Tréninkové programy jsou tudíž orientovány nejen na budování svalové hmoty, ale reflektují také širokou škálu sportovních požadavků, především pak sílu, vytrvalost a dynamiku.

  2) PAŽE DLE LIBOSTI. Vybrali jste si z předchozí nabídky 21 programů ten, jenž nejvíc odpovídá vaším osobním požadavkům a cílům? Pak jste učinili první krok. Tím následujícím bude zakomponování předmětu vaši volby do týdenního tréninkového schématu. Priorita procvičení paží dvakrát týdně programem dle vaší libosti, aniž byste jakkoliv zanedbali zbývající svalové partie - to je základní charakteristika tréninkového rozdělení, jež vám je v červnovém vydání M&F nabídnuto.  

3) Svalnatí a slavní. Kdo patří podle M&F do jedenadvacítky majitelů nejlepších paží v historii Hollywoodu?  

4) Paže na česko-slovenský způsob. Jak se dopracovali k svým impozantním nadloktím naši špičkoví kulturisté - Jiří Borkovec z Česka a Štefan Havlík ze Slovenska? Oba úspěšní kulturisté figurují také na trhacím posteru uvnitř čísla, Štefan Havlík (na snímku jeho reprezentačního kolegy Mariana Čambala) je rovněž na titulce červnového vydání.  

* TRÉNINK DOMA VE DVOJICI. Zajímá vás, jak si ulevit od tradičního tréninku v posilovně? Procvičit svaly zábavnou formou bez nutnosti jakéhokoliv vybavení, podpořit zotavení a regeneraci, navíc u toho strávit čas se svým partnerem?  

* Živoucí symbol ideální stavby a legenda své vlastní doby. Postava století, nejlépe vypadající i rostlý muž, jaký se kdy narodil. Tyto a mnohé další superlativy se pojí se jménem legendárního Steve Reevese. K nejobdivovanějšímu a nejvíce idolizovanému kulturistovi, jenž navždy odešel před dvanácti lety, se v 2. dílu původního seriálu (1. část vyšla v M&F 5/2012) vrací publicista Josef Švub. Renomovaný historik silových sportů si nyní všímá zejména Reevesova tréninku a stravování.  

* Jak podpořit aktivitu svého testosteronu pro lepší výkon nejeb v posilovně?  

* Jak správně provádět stahování kladky rovnými pažemi a mrtvý tah s držením za kotouče, pojmenovaný po jeho propagátorovi, legendárním Steve Reevesovi?  

* Nakolik to svědčí ve sporém sportovním outfitu atraktivní fitnesce Phannary Pen z USA?  

* V jaké formě objektivem zachytil vyslaný reportér M&F Boris Bárdoš všechny české a slovenské medailisty ME IFBB 2012 mužů, juniorů a masters v španělské Santa Susanně?  

* Jak vypadali všichni finalisté letošního mistrovství SR v kulturistice mužů SAKFST? A v jaké fazoně se divákům v košické Infinity Aréně předvedli profesionální kulturisté Lionel Beyeke a Tomáš Bureš, kteří na M-SR absolvoval exhibiční vystoupení? A jaká atmosféra vládla během autogramiády hvězd současné slovenské kulturistické scény, jíž se vedle Bureše a Beyekeho účastnil také prominentní host košického šampionátu - 6násobný vítěz Mr. Olympia Dorian Yates?  

* A v jaké formě se prezentovali juniorští kulturisté a fitnesky na nejvyšší slovenské soutěži SAKFST věkových kategorií do 23 let?  

* Jak probíhaly souboje elitních strongmanů na prestižní Arnold Strongman Classic 2012 v americkém Columbusu (foto: Boris Bárdoš)?  

* Na slovíčko. Nejen o svém celoživotním vztahu ke sportu mluví dlouholetý spolupracovník M&F, legenda československé kulturistky Ing. arch. Juraj Višný, jenž nedávno v dobrém zdraví a skvělé kondici oslavil 75 let.   * Zajímají vás více i méně známa fakta ze života akční ikony Chucka Norrise?  

* Postradatelné komando, podruhé v akci! Chcete si prověřit své znalosti o hvězdné sestavě druhého dílu akčního nářezu Expendables.

Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněny DVD nosiči s akčními snímky!    

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 6/2012! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign