MUSCLE&FITNESS 6/2012

1) Paže na 21 způsobů. Celkem 21 tréninkových programů na bicepsy, tricepsy a nadloktí od věhlasných osobností světa sportu. Výběr tréninků se nevztahuje pouze na bodybuilding, ale pokrývá pestré spektrum sportovních odvětví, nechybí ani specifická doporučení elitních představitelů ozbrojených složek. Tréninkové programy jsou tudíž orientovány nejen na budování svalové hmoty, ale reflektují také širokou škálu sportovních požadavků, především pak sílu, vytrvalost a dynamiku

2) PAŽE DLE LIBOSTI. Vybrali jste si z předchozí nabídky 21 programů ten, jenž nejvíc odpovídá vaším osobním požadavkům a cílům? Pak jste učinili první krok. Tím následujícím bude zakomponování předmětu vaši volby do týdenního tréninkového schématu. Priorita procvičení paží dvakrát týdně programem dle vaší libosti, aniž byste jakkoliv zanedbali zbývající svalové partie - to je základní charakteristika tréninkového rozdělení, jež vám je v červnovém vydání M&F nabídnuto.

3) Svalnatí a slavní. Kdo patří podle M&F do jedenadvacítky majitelů nejlepších paží v historii Hollywoodu?

4) Paže na česko-slovenský způsob. Jak se dopracovali k svým impozantním nadloktím naši špičkoví kulturisté - Jiří Borkovec z Česka a Štefan Havlík ze Slovenska? Oba úspěšní kulturisté figurují také na trhacím posteru uvnitř čísla, Štefan Havlík (na snímku jeho reprezentačního kolegy Mariana Čambala) je rovněž na titulce červnového vydání. 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 6/2012!

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign