MUSCLE&FITNESS 5/2012

* Živoucí symbol ideální stavby a legenda své vlastní doby. Postava století, nejlépe vypadající i rostlý muž, jaký se kdy narodil. Tyto a mnohé další superlativy se pojí se jménem legendárního Steve Reevese. K nejobdivovanějšímu a nejvíce idolizovanému kulturistovi, jenž navždy odešel před dvanácti lety, se v prvním dílu původního seriálu vrací publicista a historik silových sportů Josef Švub. Pokračování v dalších vydáních MUSCLE&FITNESS.

 * Trénink na míru! Zajímá vás, jak si efektivně plánovat své tréninky pro jakýkoliv cíl?  

* Stejně jako většina žen toužíte po štíhlých a hezky vyrýsovaných nohách? Potřebujete zapracovat zejména na kvadricepsech nebo si vaši pozornost žádají prioritně hamstringy, potažmo na sedací svaly? Víte, které cviky pro každý z výše zmíněných případů pojmout do tréninku?  

* Jak vybudoval své impozantní deltové svaly bývalý špičkový profesionální bodybuilder Kevin Levrone?  

* Jak trénuje a jak se stravuje mistr světa IFBB (2010) a vítěz Arnold Amateur (2012), 188 cm vysoký a 126 kg vážící gigant Dalibor Hájek z Brna?  

* jaké jsou oblíbení cviky s kladkami pro ženy od známé fitness modelky Jeleny Abbou?  

* Co přivedlo k činkám slovenského rockera Mira Šmajdu alias Jasona Max Maie?  

* Co zohlednit při výběru syrovátkového proteinu?  

* Co byste měli vědět o vícesložkových proteinových přípravcích?  

* Jak se vedlo českým a slovenským reprezentantům v zápoleních letošní Arnold Amateur v americkém Columbusu? Původní reportáž našeho redaktora Borisa Bárdoše! K zajímavým situacím, nyní spíše ze zákulisního dění, jejichž protagonisty se v Columbusu stali Češi a Slováci, se pestrou mozaikou momentek vrací i rubrika MUSCLE NEWS.  

* Fitness modelka Timea Majorová čeká se svým partnerem Jasonem přírůstek do rodiny a nedávno dokončila DVD o cvičení pro nadcházející maminky. Mimochodem i v těhotenství jí to náramně svědčí. Přesvědčte se!  

* Tipy pro seniory. Jak se s přispěním vhodného tréninku, stravování a odpočinku udržet fit a v kondici i dlouho po šedesátce?  

* Čím si přešel během tří měsíců trvání jedenáctého ročníku soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS Tomáš Mrňa, vítěz kategorie mužů od 26 do 35 let? A jak vypadalo osm finalistů téhož věkového rozhraní?  

* Účast v DO FORMY S MUSCLE&FITNESS (1999) jí posléze přivedla na soutěžní pódia - nejprve do bodyfitness, pak i do kulturistiky. Příběh Renaty Richterové přibližuje Zdeněk Dryák.  

* Na slovíčko. Nejen o svém celoživotním vztahu ke sportu mluví dlouholetý spolupracovník M&F, publicista a expert na výživu, čerstvý šedesátník Ing. Ivan Mach CSc.  

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 5/2012! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign