MUSCLE&FITNESS 2/2016

MUSCLE&FITNESS             2/2016

* Proč považuje Dwayne „The Rock“ Johnson trénink v posilovně za prvopočátek a zdroj svého pozdějšího enormního úspěchu? Čemu jej posilovna naučila a jak se díky těmto lekcím vypracoval ze ztrápeného teenagera k statutu mezinárodní superhvězdy?

 

* Dwayne Johnson, jemuž byl zástupci M&F udělen titul Muž století (důvody rovněž v čísle!), je v únorovém vydání přítomen také na titulce a na středovém posteru (z druhé strany potěší zejména mužské oko půvabná fitness modelka Astrid Swan).

 

* Proč je podle čtyřnásobného vítěze Mr. Olympia Jay Cutlera trénink s vysokým objem ideálním prostředkem k rozvoji velkých svalových skupin? Jak tuto doktrínu podle něj nejlépe implementovat do vašeho stávajícího tréninku? A jak vypadal Cutlerův trénink stehen na vrcholu jeho soutěžní slávy?

 

* Zimní objemovka! Komplexní tréninkový plán na všechny hlavní svalové partie využitím principů powerbuildingu, cyklováním cviků a periodizací zatížení, určený k budování svalové hmoty (nejen) během chladných zimních měsíců.

 

* Jak trénuje a jak se stravuje gigantický americký strongman Brian Shaw (203 cm/197 cm), vítěz posledních ročníků nejprestižnějších klání strongmanů – Arnold Strongman Classic 2015 a World´s Strongest Man 2015?

 

* Poslední rozhovor s Petrem Stachem (II.). Dokončení vzpomínkové retrospektivy o životě a sportovní kariéře nedávno zesnulého, historicky prvního mistra Evropy v kulturistice z bývalého Československa. (První část vyprávění z pera publicisty M&F Jana Smejkala vyšla v čísle 1/2016 M&F.)

 

* Jakých je šest nejoblíbenějších posilovacích cviků světové jedničky v alpském lyžování, Američanky Lindsey Vonn?

 

* Jak trénuje paže a břicho britský profesionální závodník ve physique Ryan Terry?

 

* Co v kostce doporučuje trenér šampionů Hany Ramboid na vybudování kýžené postavy – typu men´s physique, classic physique, potažmo bodybuildingu?

 

* Jak pomocí okruhů plyometrických cviků během pouhých 20 minut účinně spalovat tuk a tvarovat svaly? Trénink je určen do pozornosti ženám.

 

* Jak z pohledu sportovní vědy maximalizovat přírůstky svalové hmoty? S jakými zátěžemi (vyjádřeno v procentech jednorázového maxima) je podle četných vědeckých studií za tímto účelem nejlépe trénovat? Je opravdu nevyhnutné – kvůli zlepšení svalových objemů – používat těžké váhy?

 

* Zacíleno na záda. Prostý program těžkých přítahů a shybů pro masivní a silné latissimy.

 

* Jak účinně rozvíjet silovou vytrvalost u shybů?

 

* Jak pomocí plyo boxu zpestřit a zefektivnit trénink?

 

* Proč představuje předpažování s kotoučem skvělý způsob rozvoje nejen hmoty a síly předních hlav deltových svalů, ale také úchopu?

 

* Jak technicky správně provádět sed-lehy na šikmé lavici?

 

* Jaké jsou oblíbené cviky přední slovenské závodnice v bikini fitness Valérie Marčišovské?

 

* Jaký typ tréninku nejvíce vyhovuje Romanu Jandurovi, úspěšnému klasickému kulturistovi ze Slovenska?

 

* Co doporučují na tvarování sexy nohou zástupkyně IFBB Pro League Sara Fennel, Juliana Malacarne a Raylene Bartolacci?

 

* Jakou zvolit frekvenci a skladbu tréninku s ohledem na formování atraktivních sedacích svalů? Doporučení se týkají tréninku žen.

 

* Kdy se atraktivní fitness trenérka a modelka Astrid Swan cítí nejvíce sexy?

 

* Konzumace vlákniny napomáhá trávení a regulaci tělesné váhy. V jakém množství a z jakých zdrojů ji přijímat?

 

* Jaké složení z hlediska makroživin by měl mít jídelníček ve snaze o budování svalových objemů?

 

* V čem všem může pití kávy pomoci trénujícím sportovcům?

 

* Jaké složení má ten nejlepší potréninkový koktejl za účelem regenerace?

 

* Zimní zeleninové zázraky. Pět zeleninových receptů, představujících to nejlepší a nejčerstvější, co lze v tuto roční dobu najít!

 

* Čím si prošel během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2015 vítěz kategorie mužů od 15 do 25 let Igor Rybanský? A jak vypadalo dalších šest finalistů téhož věkového rozhraní?

 

* Gold´s Gym: sportovní základna Hollywoodu! Chcete si rozšířit své znalosti o legendární posilovně a známých osobnostech showbyznysu, které v ní cvičily? Po zaslání tajenky z přiložené osmisměrky budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 2/2016!

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign