MUSCLE&FITNESS 11/2013 právě v prodeji.

* Jak trénuje australský herec Hugh Jackman, jenž proslul rolí Wolverina v komiksové filmové sáze o X-manech? Věděli jste, že urostlý Jackman zvládne tři opakování mrtvého tahu s 230 kg? Impozantní výkon, viďte! Jaké tréninkové postupy vězí za jeho výjimečnou postavou a silou?

  * Chcete efektivně nabírat svalovou hmotu? Pak je pro vás určen vysoce objemový osmitýdenní program pro svalovou hypertrofii. Součástí programu jsou i vzorové jídelničky pro potřeby nabírání svalů.  

* O vítězi 49. ročníku Mr. Olympia se rozhodlo v souboji obhájce loňského prvenství Phil Heatha s masivním Kai Greeneem a v životní formě nastoupivším Dennisem Wolfem. Na trónu se posléze udržel Heath - čím předčil své nejvážnější soupeře? Jak na pódiu Orleans Areny probíhal, póza za pózou, souboj finálové šestice, do něhož zasáhli také Dexter Jackson, Shawn Rhoden a Jay Cutler? Naplnil čtyřnásobný držitel Sandowovy sošky Cutler při svém comebacku očekávání fanoušků nebo zůstal daleko za svým výkonnostním zenitem? A jak vypadalo všech zbývajících 14 účastníků nejprestižnější kulturistické soutěže planety? Kdo svou formou nejvíce překvapil a kdo naopak zaostal za očekáváními? Dění na Olympia Weekendu 2013 ve všech sedmi (po novém také physique mužů a žen) soutěžích IFBB Professional League přibližuje rozsáhlá 18stranová reportáž Ľudo Majora, jenž je také autorem fotografií z Las Vegas. Jako reportér české a slovenské edice M&F přihlížel špičkovým zápolením profesionální divize IFBB přímo v dějišti již po jedenadvacáté.   

MF11A

* Jste na štíru s časem? Jak za 10 minut zrychlit metabolizmus, zlepšit sílu, kondici i vzhled? Odpověď nabízí kruhový trénink sedmi cvičení, určený zejména představitelkám něžného pohlaví.  

* Jak trénují vybraní účastnící první desítky letošních CrossFit Games včetně vítěze Richa Froninga?  

* Jste cyklisté a nastávající studené období pro vás znamená nucenou přestávku ve vaší oblíbené sportovní aktivitě? Zajímá vás, jak se udržet v dobře kondici i během zimy, abyste to na jaře mohli rozjet na kole v plné parádě?  

* Co zohlednit při hledání ideálního sparingpartnera pro posilovací trénink?  

* Trojkombinace na ramena. Komplexní cvičení, sestávající ze tří dílčích cviků, uzpůsobeno potřebám žen v posilovně.  

* Jak procvičuje deltové svaly úřadující šampión Olympia 212 Showdown James „Flex" Lewis?  

* Jak sestavit efektivní trénink lýtek?  

MF11B

* Co přivedlo Slovenku Barboru Sečkárovou-Bunčákovou rok po narození syna Alexe zpátky na soutěžní podia a k titulu absolutní mistryně Evropy IFBB ve fitness? Barbora Sečkárová-Bunčáková na fotografiích Ivana Pavliska figuruje v listopadovém vydání M&F také na titulce a středovém posteru. Na jeho druhé straně se nachází Hugh Jackman jako Wolverine - v plné parádě s tasenými adamantiovými drápy!  

* 12 pravidel jak nakrmit svaly. Víte, jak se stravovat, abyste nepromrhali tvrdou práci v posilovně?  

* Proč je z hlediska zdraví a svalů dobré jíst mandle?  

* Kdy je během dne nejlépe přijímat bílkoviny?  

* Kuřecí speciality. Nejzákladnější zdroj proteinů na nové způsoby.  

* Jak vypadaly finalistky, plus všechny účastnice z Česka a ze Slovenska na letošním MS žen IFBB? A jak vnímá současné trendy v rozhodování nejvyšší ženské soutěže amatérské divize IFBB president SAKFST Milan Čížek?  

* Čím si přešli během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2013 Michal Ošvát, vítěz kategorie mužů od 15 do 25 let, a nejlepší ve stejném věkovém rozhraní u žen Petra Sivá?  

* Jak probíhala zápolení strongmanů na Mistrovství České republiky v Golčově Jeníkově?  

* Jak se vedlo slovenským armwrestlerům na MS v polské Gdynii?  

* Jaké zajímavosti jsou spjaty se slavnými dějišti soutěže Mr. Olympia? Kuriozity ze světa svalů a showbyznysu, související s městy Las Vegas, Chicago, Pretoria a Paříž nabízí v dodatku k reportáži ze 49. ročníku Mr. Olympia rubrika SHOWTIME.   Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 11/2013! 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign