MUSCLE&FITNESS 11/2012

* Tréninky Mr. Olympia. Arnold Schwarzenegger, Lee Haney, Dorian Yates, Ronnie Coleman - jak na svém výkonnostním vrcholu trénovala čtveřice mužů, již se mohou pochlubit největším počtem Sandowových sošek?

  * O vítězi 48. ročníku Mr. Olympia se rozhodlo v duelu obhájce loňského prvenství Phila Heatha s exoticky vyhlížejícím Kaiem Greeneem. Na trónu se posléze udržel Heath, jejich souboj však byl nadmíru vyrovnaný. Jak na pódiu Orleans Areny probíhala, pózu za pózou, jejich vzájemná konfrontace? A jak vypadalo všech zbývajících 17 účastníků nejprestižnější kulturistické soutěže planety? Kdo svou formou nejvíce překvapil a kdo naopak zaostal za očekáváními?

MF111

A jak se v zápolení Olympia 212 Showdown vedlo oběma českým zástupcům - Lukáši Osladilovi (jenž je také na titulce listopadového vydání M&F) a Petru Vanišovi? Dění na Olympia Weekendu 2012 přibližuje rozsáhlá 20stranová reportáže Ľudo Majora, jenž je také autorem fotografií z Las Vegas. Jako reportér české a slovenské edice M&F přihlížel špičkovým zápolením profesionální divize IFBB přímo v dějišti již podvacáté. Na téma letošního Olympia Weekendu navazuje i trhací poster, na němž figuruje Phil Heath a z druhé strany vítězka Bikini Olympia Nathalia Melo.   

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 11/2012!

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign