Multi-tabs pro děti 1 – 10 let pojistí zdraví dětí a potěší dárkem - veselou šestibarevnou voskovkou

Dostatečný příjem všech důležitých živin pojistí žvýkací tablety Multi-tabs® pro děti 1 - 10 let s výbornou malinovo-jahodovou chutí a obsahem dvanácti vitaminů a sedmi minerálů a stopových prvků pro psychickou i fyzickou pohodu dětí.  Dětem jistě udělá radost  dárek - voskovka s šesti vyměnitelnými hroty. Atraktivní bonus v podobě voskovky získáte k tříměsíčnímu balení Multi-tabs® pro děti 1 - 10 .

 

Každodenní shon způsobuje, že dětská strava může být jednotvárná. Děti bývají navíc často v jídle vybíravé a nejvíc jim chutná zrovna to, co je nejméně vhodné a zdravé. I proto je někdy obtížné zajistit dítěti stravu obsahující dostatek vitaminů a minerálů v optimálním vzájemném poměru. Žvýkací tablety Multi-tabs®, které jsou určeny dětem od 1 do 10 let, obsahují dvanáct nejdůležitějších vitaminů a sedm minerálů a stopových prvků. Jejich složení vychází z moderních výzkumů o stravovacích zvyklostech evropských dětí. Tablety Multi-tabs® pro děti 1 - 10 let podporují chuť k jídlu, pomáhají zdravému a přirozenému růstu dětí a posilují imunitu. Díky vynikající malinovo-jahodové příchuti si je děti hned oblíbí. 

M11 

Netradiční voskovka z průhledného plastu s  vyměnitelnými hroty bude mít u dětí jistě úspěch. V penálu zabere místo jako jedna silnější tužka, malovat je ale možné hned s šesti různými odstíny (žlutý, fialový, zelený, červený, modrý, černý). Šestibarevná voskovka je přibalena k tříměsíční dávce Multi-tabs® pro děti 1 - 10 let (90 tablet).

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign