Mateřská škola Elijáš – místo, kam se děti těší Poslední volná místa na školní rok 2015/2016

Hledáte školku s individuální péčí v malém kolektivu a nadstandartním vybavením? Chcete své dítě vychovávat ke zdravému životnímu stylu a rozvíjet jeho matematické myšlení a tvořivost? Křesťanská mateřská škola Elijáš, která splňuje uvedená a mnohá další kritéria, nabízí pro nový školní rok poslední volná místa pro děti ve věku 3-6 let.

 

Rodiče, kteří dosud nenašli vhodnou školku pro své dítě, se mohou obrátit na Křesťanskou mateřskou školu Elijáš, která sídlí na Praze 4 v BB Centru, v ulici Za Brumlovkou 4. Školka nabízí nadstandardní péči v malém kolektivu maximálně 20 dětí. Profesionální tým učitelek zastává individuální a laskavý přístup k dětem a vede je k zdravému životnímu stylu. Rozvíjí jejich intelekt, představivost a sociální začlenění díky jedinečné výuce Hejného metodou předmatematických představ. Tato metoda přispívá k rozvoji aktivního učení, matematického myšlení, intelektuálních a komunikačních dovedností, tvořivosti, objevování, experimentování a také sociálního chování dětí. Výchovně vzdělávací program školky je postavený na principech křesťanské výchovy, ale není přitom vůbec podmínkou, aby přijímané děti byly z věřících rodin.

 

Děti se ve školce mohou těšit také na plavecký kurs a letní pobyt na horách, na tematické výlety či výuku angličtiny. Samozřejmostí je všestranná příprava dětí na vstup do základní školy, rozvoj motoriky ruky a spolupráce s logopedem.

 

„Po špatné zkušenosti z předchozí mateřské školy jsem naprosto spokojená a nadšená přístupem učitelek KMŠ Elijáš. Syn Martínek se zlepšil ve všech oblastech a do školky se velmi těší," podělila se o dobré zkušenosti Lucie Veselá, maminka Martínka.

 

Školné činí 4.000 Kč měsíčně. Více na www.mselijas.cz .

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign