M&F LADY speciál pro ženy

M&F LADY

Exkluzivní vydání mezinárodního časopiseckého titulu MUSCLE&FITNESS určeno ženám. Světová časopisecká jednička v problematice formování postavy a zdravého životního stylu ve svém tematickém speciálu cílí na potřeby něžného pohlaví. Na 136 stranách přináší vše potřebné ohledně metodiky tréninku a stravování se záměrem usnadnit ženám a dívkám jejich cestu za atraktivním sportovním vzhledem, fyzickou kondicí, vitalitou a zdravím.

ML1

Zvláštní pozornost je věnována formování partií, vnímaných ženami obecně jako problémové. Z tohoto pohledu je mimořádně cenný obsáhlý metodický materiál, cílící na dřep, jako vůbec nejlepší cvik na nohy a zadeček. Tedy vesměs tělesné partie, jež jsou v optimálním případě chloubou každé ženy. Vedle základní verze dřepu je čtenářkám přiblíženo i dalších sedmadvacet – více či méně známých – variací tohoto skvělého cviku.

Problematikou formování atraktivní ženské postavy se zabývá i bohatě ilustrovaný tréninkový materiál, jehož protagonistkou je dáma z titulní stránky tohoto speciálu, fitness modelka Karen McDougal.

Tréninkový plán je sestavený tak, aby využíval jen to naprosto nejzákladnější náčiní (jednoručky, expandéry), tudíž se výborně hodí také do domácích podmínek.

Jednoduchý, nikoliv snadný, je i rozsáhlý tréninkový průvodce s příznačným názvem Po čem ženy touží. Článek nabízí exkurz po těch nejzákladnějších posilovacích cvicích, jež by neměly chybět v tréninku žádné ženy, která to s tvarováním těla myslí vážně. Původní materiál autorského týmu česko-slovenské edice M&F přináší smysluplný tréninkový program na celé tělo, jež ženám a dívkám poskytne solidní bázi ke tvarování všech hlavních skupin svalů s důrazem na obvyklé problémové partie (nohy, zadek, břicho). Součástí návodu je i kineziologický rozbor vybraných cviků s možností dohledání pracujících svalů na přehledných anatomických kartách uvnitř speciálu.

Jinou cestu za týmž cílem nabízí jóga, jež rovněž rezonuje v tematické nabídce nejnovějšího speciálu M&F.

ML2

V úsilí o atraktivní postavu, vitalitu a pevné zdraví je nezbytný nejen trénink, ale také uvážený a citlivý přístup k stravování. M&F LADY proto nabízí komplexní pohled na problematiku stravovaní žen a dívek, jejichž cílem je formování postavy. Čtenářkám se dostává introspekce do světa sportovní suplementace, dozvědí se jak cíleně manipulovat s hlavními nutrienty i jaká by měla být optimální skladba jejich jídelníčku. Z tohoto pohledu mimořádně cenná je komparativní studie hned několika soudobých nejrozšířenějších přístupů k stravování, na níž navazuje přehled pěti nejrozšířenějších redukčních diet.

Ryze ženskými tématy jsou pak rovnováha hormonálního systému i prověřené postupy k usnadnění menstruace. K pohodlí sportujících žen přispívá i vhodná úprava vlasů. Aby jim to ve fitku opravdu slušelo, M&F LADY má pro ně hned několik praktických a současně sexy účesů.

Na stránkách M&F LADY naleznete nejen poučení a osvětu ale také zábavu. Tu přinášejí atraktivní rozhovory se zajímavými osobnostmi – ozdobou české fitness scény Nikol Raszykovou (jež nabízí svůj recept na nadčasovou sportovní krásu), hvězdou instagramu, Slovenkou Tatianou Židekovou nebo sexidolem Václavem Noidem Bártou, jenž kromě jiného prozradí, jaké ženy se mu líbí. (Ženám se pak jistě zalíbí fotografie, na nichž prezentuje svoje vypracované tělo!)

 

To všechno a mnoho dalšího najdete v exkluzivním ženském vydání nečtenějšího měsíčníku pro oblast fitness a zdravého životního stylu, M&F LADY.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign