Kamarádi, přátelé, přidáváme vám ještě týden

Kamarádi, přátelé, přidáváme vám ještě týden

Čas je cenný a proto pro vás ještě o týden prodlužujeme nabídku k získání nejlevnějšího startovného v letošním roce pro účast na závodech Běžíme na hrad.  Můžete s námi v letošním roce navštívit:
20.5. Točník,
3.6. Bouzov,
26.8. Veveří,
9.9. Kunětická hora a
23.9. Loket.

Pokud se zaregistrujete a uhradíte startovné nově nejpozději do 7. 3. získáte zvýhodněnou cenu na jednotlivé závody, případně také na permanentku na celý ročník.

REGISTROVAT k vybraným závodům se můžete zde:
http://www.bezimenahrad.cz

Pro prvních 250 registrovaných v závodech na 5 km nebo 15 km na každém z hradů je připraveno v ceně startovného také účastnické tričko KILPI s emblémem seriálu. Na každého čeká také levnější vstupné na hrad. Všichni kdo doběhnou do cíle Pětky a Patnáctky získají jedinečnou finišerskou medaili. Kompletní nabídku startovního balíčku najdete na našich stránkách.

Hlavní závodní program nabízí běžecké tratě v délkách 5 km a 15 km v krásné přírodě v okolí českých hradů. I v letošním roce jsou připraveny také závody pro děti ve všech věkových kategoriích, již od 3let na vzdálenosti 100 m; 300 m; 600 m a 1.200 m.

Ve spolupráci s naším partnerem Hypoteční bankou jsme pro vás opět připravili soutěžní Rodinný běh Hypoteční banky. Detaily o této soutěži najdete na našem webu.  Zúčastnit se může opravdu každý.

O všech novinkách vás budeme průběžně informovat také na našem FB. Pokud se stanete jeho fanoušky, můžete soutěžit například o startovné zdarma, nebo o řadu jiných cen. Podpořte náš FB profil, pojďte rozšířit naši komunitu zde:
https://www.facebook.com/bezimenahrad

Kromě reálného závodění na atraktivních tratích v krásné přírodě a vždy s dominantou hradu v cíli každého ze závodů budete moci opět soutěžit v kvízové hře Tajemství hradu, případně se vaše děti budou moci projít Pohádkovou cestou a plnit úkoly, které jim budou zadávat známé postavy z pohádek. V programu na vás bude čekat ale i vystoupení skupiny historického šermu, nebo řada dalších aktivit.


Budeme se na vás všechny těšit

Tým seriálu Běžíme na hrad

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign