KAA-WA ŠPERKAŘKY ANNY STEINEROVÉ UŽ NENÍ JEN ZRNO

KAA-WA ŠPERKAŘKY ANNY STEINEROVÉ už není jen zrno

Káva pro nás představuje chvilky relaxace, mnoho variant chutí a způsobů podávání a také jakousi pohodu, uvolnění. Přesně taková je také Kaa-wa – ryze česká, autorská značka šperkařky a designérky Anny Steinerové, která se nyní od fascinace kávovým zrnem přesouvá také na ostatní části i fáze kávovníku. Něžné, propracované šperky symbolizují například listy, květy, pupeny, či plody (boby) kávovníků. Vybírat můžeme z náušnic, řetízků s přívěsky, prstýnků, broží i manžetových knoflíků. Všechny šperky jsou detailně propracované, originální a designové. Kaa-wa jsou totiž nejen šperky, ale také celý příběh, který stojí za každým jednotlivým kouskem. Více informací na www.kaawa.cz.

Šperky jsou staré jako lidstvo samo. Již dávno, v pravěku měly ženy potřebu se zdobit a odlišovat se tak od ostatních žen. Dnes jsou šperky odrazem naší osobnosti, jsou naší nedílnou součástí.

Šperky Kaa-wa jsou navíc originální a s příběhem. Nesou v sobě život rostlinky kávovníku, od lístků, přes pupeny, květy, lístky a plody. Do šperků je také možné vložit kamínky, například nádherný, ryze český a často v autorské tvorbě opomíjený kámen – granát neboli pyrop.

Začala jsem značku Kaa-wa kolekcí s kávovými zrny, protože mi tento prvek připadá okouzlující a plný symboliky. Nicméně, jak jsem začala rostlinu kávovníku více zkoumat a i sama doma pěstovat, zjistila jsem, že i ostatní částí této rostliny jsou nádherné. Postupně jsem začala zkoušet šperky ve tvarech kávových pupenů, květů, lístečků, či plodů. Řada šperků také vzniká zcela „samovolně“, například vytvořím šperk jako dárek pro dcerku, ale reakce okolí jsou tak pozitivní, že se stane součástí mé nabídky,“ vysvětluje autorka šperků Kaa-wa Anna Steinerová a dodává: „Všechny šperky si nejprve sama vyzkouším, několik týdnů je nosím a postupně odchytávám případné nepraktické stránky jako příliš ostrý hrot, překážející stonek, atd. Až když jsem si jistá, že mně je daný doplněk příjemný, jdu s ním ven.“

 

Značka Kaa-wa také pomáhá. Protože je konzumace kávy neodmyslitelně spjata s komunikací, šíří Kaa-wa povědomí o lidech postižených afázií a spolupracuje také s klubem Afasie, který pomáhá právě lidem s narušenými komunikačními schopnostmi (afázií).

Jednotlivé šperky si lze objednat a zakoupit na linku-  http://www.kaawa.cz/kolekce

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign