Jarní veletrh Beuty - zveme Vás!

FOR BEAUTY 2024

Navštivte 5.–6. dubna veletrh FOR BEAUTY, který vám ve dvou výstavních halách nabídne velkou dávku inspirace ze světa krásy a zdraví. Těšit se můžete na odborné rady, lákavé slevy, možnost nákupu nejžhavějších beauty novinek, líčení zdarma i zajímavý doprovodný program. Chybět nebudou ani profesionální soutěže, workshopy a známé osobnosti.

Nechte si poradit od oborníků profesionálních kosmetických značek BeautySense, Derma Institut, BEAUTYGROUP (GIGI/pHformula/Meder/Rhea/Dermoaroma), Body & Care Clinic, SYNCARE PLUS, Totis Pharma, Tarsio Medical, BTL, TASHA, N-Medical, Oxynergy & CO, Afrodita Cosmetics, BEAUTYPONTE, renew, Mesoestetic, Scimed Biotechnologies, Macon Cosmetic, Lefeen, simplyskin, DermaOXY, Madisson, Evolution Beauty Institut a mnoho dalších, které se představí v Hale 1.

Nebudou chybět vaše oblíbené tradiční značky Makep-up Institute Prague Glamour, Lashes, Bloom Robbins, Beauty Store, JB Lashes, NuSkin, Di Angelo Cosmetics, Herbai, Mary Kay, Absolute Cosmetics a mnoho dalších. ​​​​​Opomenuta nebude ani přírodní kosmetika zastoupená např. značkami imk organics, PURE DISTRICT, biOrganica, INVITY, Sallie Cosmetics, Havlíkova přírodní apotéka, Real Beauty, Moroccan Sense, Atok, Vřídlo, Dr.Pharma, Cosmetica Natura a dalšími skvělými značkami.

V Hale 6 se představí profesionální nehtové značky jako AGLIA, E.Mi, Moyra, Staleks, BrillBird, Marily Nails, Indigo Nails, Unique Style, Nail Mix, Kinetics, Verin, Didier, STELLA´S nail materials, Lesia Nails & Beauty, Alessandro, LUXIO aj. Pro profesionální péči o nohy se zastavte u stánků Profi-pedikura.cz, CONETA, BIS BIS, BATAVAN, Medicia, feetcalm a Allpresan a PODOLAND. V sekci vlasové péče se představí TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE, Happy Hair, Mago Hair, Monati a HAIR BY MARK. Vzít můžete i své partnery, kteří se můžou zastavit u expozic s produkty zaměřujícími se na péči o vousy, a to u Slick Style, ProBarber, Bulldog Skincare, Kosciuschko aj.

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign