FORMULE & motorsport – listopad/prosinec 2011

Tak, a zase jedna sezona mistrovství světa F1 je za námi. Po té letošní zůstávají rozporuplné dojmy. Na jedné straně jsme viděli řadu brilantních výkonů, několik skutečně dramatických závodů (mezi nimiž asi hrála prim Velká cena Kanady) a díky systémům DRS a KERS i množství předjížděcích manévrů, po nichž jsme tak dlouho volali. Na straně druhé však byl šampionát rozhodnut příliš brzy, výkonnostní rozdíly mezi špičkou, středem pole a jeho závěrem se nijak nezmenšily a až příliš často jsme byli svědky nesportovního způsobu vedení boje. A to bohužel nejen na okruzích, ale někdy i v zákulisí.

Jako každoročně jsme do zimního dvojčísla Formule připravili cyklus s názvem Události sezony.

V něm naleznete odpověď na to, kdo nebo co byl(o) podle našeho názoru:  

Ø  Jezdcem roku

Ø  Týmem roku

Ø  Autem roku

Ø  Osobností roku

Ø  Návratem roku

Ø  Odchodem roku

Ø  Závodem roku

Ø  Předjetím roku

Ø  Jízdou roku

Ø  Hříšníkem roku

Ø  Kvalifikantem roku

Ø  Postupem roku

Ø  Zklamáním roku

Ø  Kiksem roku

Ø  Nováčkem roku

Ø  Aférou roku

Ø  Ránou roku

Ø  Kolizí roku  

Současně přinášíme původní reportáže z Velkých cen Indie, Abú Zabí a Brazílie, exkluzivní rozhovor s Jaimem Alguersuarim, přehled změn technických předpisů a předběžnou startovní listinu pro rok 2012 a spoustu dalšího zajímavého čtení.  

POZOR: I letos vyšla populární ročenka Formule 2011/12. V aktuálním dvojčísle naleznete návod, jak ji získat za podstatně výhodnější cenu!   Prodej zimního vydání magazínu FORMULE & motorsport byl zahájen toto úterý 13. prosince v prodejně Formuleshop v obchodním centru Čestlice u Průhonic (otevřeno i během víkendu). Od středy 14. prosince pak bude k dostání u všech dobrých prodejců tisku v České republice.

Cena časopisu: 75 Kč. Pro předplatitele: 59 Kč. Při objednání předplatného tedy budete mít dvě z deseti čísel ročně zdarma!

Objednávka předplatného na bezplatné lince 800 300 302 nebo prostřednictvím internetu na
http://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=titul & titul=80 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign