Evropský titul Wellness Star, Česká republika, Praha

Evropský titul Wellness Star poprvé udělen v České republice.

V pondělí 31.10.2016 byl poprvé udělen vydavatelství  časopisu Wellness Book VIA STILE s,r.o. Evropský titul Wellness Star společnosti Lázně Jupitel,a.s.. Z rukou majitele vydavatelství Miroslav Sanytráka certifikát  převzala majitelska Lázní Jupiter,a.s. paní Marta Šuba 

 

Znění certifikátu: 

Redakce časopisu Wellness Book, společnost VIA STILE ,s. r. o, Česká republika hodnotí  na základě dlouhodobých  průzkumů Lázně Jupiter,a.s. a jeho procedury  jako nejlepší ve svém oboru v oblasti veškerých lázeňských wellness služeb a uděluje  evropské ocenění Wellness Star.

1113

 

Lázně Jupiter,a.s. opět dlouholetým průzkum spokojenosti klientů se dostaly do našeho výběru k udělení Evropského titulu Wellness Star jako prvním v České republice.

LJ11 

Lázně Jupiter,a.s. dovedly lázeńský přístup a filosofii lázeňství úplně do jiných rozměrů, než na co je v lázních zákazník běžně připraven.

LJ22

Lázně Jupiter,a.s. jsou lázněmi v tom směru, kam klient dochází na jednotlivé procedury či soubor procedur  pro zdraví člověka. Know-how Lázní Jupiter,a.s. je vybudované na dlouholetých poznatcícm spojení jednotlivých procedur pro zlepšení zdraví člověka a jejich nabídka v tomto oboru je jedinečnou a první nejen v České republice.

Lázně Jupiter, a.s. doporučujeme všem, kteří to myslí se svým zdravím skutečně vážně. 

LJ33

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign