Evropská kvalifikace a certifikace wellness center časopisu Wellness Book

Evropský titul Wellness Star

Udělení evropského průmyslového vzoru s působením v Evropské unii bylo posledním bodem k zveřejnění našeho záměru kvalifikace a certifikace wellness center na všech dostupných úrovních. Jelikož jsme mezinárodním časopisem, budeme certifikovat wellness centra nejen v České republice, ale v celé Evropské unii. Certifikovat budme však nejen wellness centra ,ale vše co dělá lidem radost na profesionální úrovni. 

 známka

Certifikát a označení Evropský titul Wellness Star může získat každé wellness centrum, které navštíví anonymně naši komisaři.

Naši komisaři jsou specialisté v oborech balneo, masáží, zdravé výživy, hotelnictví, wellness. Vše probíhá dlouhodobým průzkumem. Titul je jednou dán a není tedy znovu zatím obhajován. Přepokládáme, že každý majitele se bude snažit tento tiul a jeho ohodnocení dodržovat. To však neznamená, že bychom udělené tituly nekontrolovali. 

judge

Která wellness centra jsme navštívili, a jak v našem hodnocení dopadla, se dozvědí čtenáři našeho časopisu  přímo v něm. S předstihem bude tato informace umístěna  na webových stránkách www.wellnessbook.eu a www.navigator4you-wellnessbook.com.   Abychom se vyvarovali podjatosti, neobjektivity, různých přeplatků či úplatků, informačního šumu a informačních fází směrem k wellness centru, zvolili jsme cestu naprosto anonymní bez přihlášek ke kvalifikaci.

To však neznamená, že nás nemůže wellness centrum oslovit samo, ale námi provedená kvalifikace proběhne anonymně. Jsme přesvědčeni o tom, že každé (byť sebemenší) wellness centrum musí splňovat základní kritéria, bez nichž  nelze v certifikaci pokračovat.   Jsme přesvědčeni, že váha naší certifikace bude během brzké doby velmi vysoká v národním i mezinárodním měřítku. Díky tomu přinese certifikovanému wellness centru nejen prestiž, ale zařadí je do žebříčku nejvyhledávanějších wellness center evropského měřítka .    

Základní kritéria, která musí wellness centrum splňovat jsou tato:

Čistota
Komunikace se zákazníkem
Možnost občerstvení a bonusových služeb
Finanční závislost na službě, kterou wellness centrum nabízí, tedy "za své peníze očekávám kvalitu"
Celkové prostředí Velikost a architektura
Exkluzivita nabídky
Kompletní pocity duše a těla po návštěvě  

Další kritéria zatím nechceme prozrazovat. Je jasné, že wellness centrum o velikosti jedné vířivky a jedné služby masáží nemůže získat nejvyšší certifikaci, ale to neznamená, že nemůže být certifikováno. Naopak i exkluzivní wellness centrum v pěti hvězdičkovém hotelu nemusí naši certifikaci dostat právě proto, že nesplní základní kritéria. Wellness je především záležitost komplexních  pocitů a profesionálních služeb.Každé kvalifikované wellness centrum získá certifikát s označením kvalifikace. 

Nejvyšší kvalifikací wellness centra je Evropský titul  Wellness Star, certifikát a samolepky.

Kvalifikace wellness center již prostřednictvím našich komisařů započala. Jsme sami zvědavi, s čím se náš nezávislý, nikým a ničím neovlivněný pohled setká.   Další informace budou následovat.

Pro certifikovaná wellness centra chystáme zajímavé bonusy a akce na podporu jejich návštěvnosti. 

Nebráníme se spolupráci s odborníky či zajímavými organizacemi.

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign