ENZO – Medové dny Deník moderního psa.

208 stran, formát 22x 17 cm na šířku

Nakladatel: HELLER.CZ s r.o.

Žánr: deník zlatého retrívra, pro děti i pro dospělé.

Text: © Ivana Hellerová

Kresby: © Monika Mašterová

Fotografie: © Jiří Heller, Šárka Hellerová, Lenka Hellerová

Prodej: www.enzorika.cz a síť prodejních míst

ISBN: 978-80-260-6993-5

ENZO 

Zlatý retrívr Enzo líčí ve své knižní novince zážitky prvního roku štěněcího života. Prožívá spoustu legrace a dobrodružství spolu se svým bíglím bratrem Lysienem i dalšími přáteli. Autor čerpá z deníku, jenž publikuje již druhým rokem na facebooku. Kniha o 208 stranách je bohatě ilustrovaná půvabnými kresbami Moniky Mašterové a celostránkovými fotografiemi Jiřího Hellera. Vyprávění prvním čtenářům evokuje Čapkovu Dášeňku nebo svérázný styl humoru Zdeňka Svěráka. Nová publikace je určena pro děti i dospělé. Zejména všem, kteří si život bez svých chlupatých miláčků nedovedou představit a mnohým, jež si čtyřnohého člena rodiny teprve hodlají pořídit. Krásný a milý vánoční dárek. 

 

 

Ukázky

Neděle 26.8.2012

Dneska se to konečně rozseklo! Přijela si pro mě Šárka. Snažil jsem se ještě ukrýt na zahradě, ale smečka mě zahlédla, čapnuli mě a jel jsem. Z městečka Město Touškov, kde jsem trávil báječné dny na veliké zahradě s bráchou Ernestíkem a ségrou Elletrou. Ale teď už jedu v autě, Šárce na klíně, jsem Enzo Heller a těším se na nová dobrodružství. Asi dvakrát kviknu, aby si někdo nemyslel, že zapomenu na svoji rodnou smečku. To zase ne. A další báječná novina. Mám ještě jednu paničku na drbání, hraní a mazlení. Jmenuje se Lenka a vypadá, že se dá přemluvit i na lumpačení. A bráchu, samozřejmě. Má bíglí fleky, hladký kožíšek a jmenuje se Lysien.

 

Čtvrtek 6.9.2012

Jsem náš. Jsem Enzo, jsem Tíkal, jsem Toušek z Touškova, jsem lump, jsem Enzoušek, jsem zlatíčko, jsem pašák, jsem drahoušek, jsem frajer, jsem pako, jsem miláček, jsem féťa,  jsem Enzí, jsem osvalenej, jsem Tik, jsem kretén, jsem hustej, jsem Venca, jsem krásnej, jsem velkej, jsem brácha, jsem mazánek, jsem šikovnej, jsem ret, jsem malý žlutý bůh, jsem Enzo, jsem náš.

 

Středa 19.9.2012

Víte, k čemu jsou boty?

Aby se nosily.

 

Pátek 21.9.2012

Jsem vážený pes. 14,3 kg.

 

Čtvrtek 29.11.2012

Hádejte, jaká scéna se u nás doma odehrává, když se ozve: "Pomóc, už mám zase na zádech toho kance!"?

 

Čtvrtek 20.12.2012

Moje milovaná kamarádka Mája poprvé hárá. Ráno jsem ji potkal na procházce mezi kopečkama a krásně jsem si zalítali. Dostal jsem důvěru, že jsem ještě malej a nevím, jak na to. Cha, večer jsme tu samou Máju potkali s Lysienem. Ukázalo se, že jsem od rána zmoudřel a moc dobře vím, jak na to. Teď se asi pár dnů neuvidíme.

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign