Elixír mládí – pozastavte projevy stárnutí s přírodní kosmetikou GERnétic

Již při uvedení nové řady na trh zakladatel GERnétic Dr. Albert Laporte uvedl: „Novou řadu jsem nazval Les Parfaits - PERFEKTNÍ. Nemohl jsem ji nazvat jinak, neboť ještě nikdy jsme nedosáhli tak dokonalých výsledků a dlouhodo-bého efektu při ošetřování pleti." „U denního krému Jeunesse využíváme speciálních aktivních substancí získaných z  extremophils, mikroorganismů žijících v moři ve velké hloubce. Enzymy získané z těchto mikroorganismů jsou vynikajícími detoxikátory, pomáhají odstraňovat zplodiny buněčného metabolismu a jejich hydratační schopnost nemá obdoby," uvedl dále Dr. Albert Laporte.

    „Řada Les Parfaits je nejluxusnější řadou kosmetiky GERnétic. Doporučuji ji svým klientkám nad 40 let, jejichž pokožka začíná ochabovat a potřebuje specifickou péči pro zralou pleť," říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička GERnétic. „Regenerační sérum je vhodné použít i pro rychlé rozjasnění a vyhlazení pleti před společenskou událostí," dodává Alena Kimlová. 

Řada Les Parfaits zahrnuje:

  Reparační sérum (Le Concentré Réparateur) - poskytuje okamžité oživení a osvěžení pokožky. Aktivní látky mají intenzivní regenerační a revitalizační schopnosti. Ty zamezují projevům ochablosti, zjasňují a vyhlazují pleť. Sérum obsahuje například březovou mízu. Ta má díky vyváženému a komplexnímu složení minerálů a stopových prvků v ideálním poměru (draslík, kalcium, magnesium, křemík, zinek, mangan, selen, kobalt a vitamíny C, B1, B2, B3, B6) blahodárný účinek na pevnost, elasticitu, tonizaci a hydrataci pokožky.   Jeunesse (La Créme Jeunesse - Mládí) - denní krém obsahuje například aktivní substance vyráběné speciální biotechnologií a zlepšuje imunitu pokožky. Aktivní látky podporují růst Langerhansových buněk, které se podílí na imunitních dějích v kůži. Lze říci, že se jedná o biologický lifting.   Anti Temps (La Créme Anti-Temps - Proti času) - výrazně zkvalitňuje proces revitalizace. Tento noční krém je opravdovým regeneračním programem obličejové tkáně. Podporuje pozvolnou, ale hloubkovou a dlouhodobou regeneraci. Zahlazuje známky stárnutí a navrací pleti zpět několik let. Revitalizační sérum obsahuje mimo jiné i speciální formu vitamínu E. Podporuje a zlepšuje buněčné dýchání.  

parfemy

O značce GERnétic

GERnétic je francouzská kosmetika určená pro profesionální práci kosmetiček a pro práci na odborných pracovištích, pro každodenní domácí péči o pleť. Zákaznice mohou tyto produkty získat u vyškolených kosmetiček, neboť jen ty dokáží kvalifikovaně poradit, doporučit nejlepší kombinaci výrobků a ošetření. GERnétic má zastoupení ve více než 50 zemích světa. Na trhu v ČR je již 18 let. Otcem této kosmetiky je pan ALBERT LAPORTE, francouzský biolog a lékař, který se výzkumům v oblasti biologie, oligoterapie, vitaminologie a terapie buněčné věnuje více než 40 let. Mnoho let pracoval na pařížských klinikách, kde ověřoval působení svých produktů a správnost svých teorií.   Název kosmetiky - GERnétic - se skládá ze dvou slov, a to: gerontologie a genetika. Výrobky GERnétic byly a jsou dlouhodobě testovány na francouzských klinikách s velmi dobrými výsledky. Náročným testováním a kontrolou procházejí výrobky také po celou dobu výrobního procesu. 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign