Další Evropský titul Wellness Star v České republice udělen.

Evropský titul Wellness Star redakce časopisu Wellness Book, letos poprvé .

Bylo nám velkou cti udělit tento titul týmu nádražní výletní restaurace "Zastávka Nižbor" , především majiteli restaurace panu Tomáši Hanákovi. 

Certifikát byl připraven již od léta minulého roku,ale stále se nedostávalo času zorganizovat předání v Nižboru. Vzhledem k tomu, že tam často jezdíme s manželkou na kávu a posedět, jsem dnes "jen tak" s sebou   přibalil všechno k předání (certifikát a samolepky) co kdyby náhodou to vyšlo bez jakýchkoliv příprav a domlouvání přesného termínu a jak se dnes říká stresování se, i když já osobně stres neznám....

Přijeli jsme do Nižbora kolem 14.20 hodin dnes 7.7.2018 a objednali si dvakrát kapučíno, velmi milá servírka vše během chvilky přinesla a já se zeptal, zda majitel pan Tomáš Hanák je přítomen? Ano, je tady, někde tu chodí a určitě jej potkáte, zněla odpověď. Vypili jsme skvělé kapučíno a já se vydal "na průzkum" do restaurace, kde jsem hned pana Tomáše Hanáka uviděl a poprosil jej o malé setkání. Za chvilku potom přišel k našemu stolu, no a vše se spontánně podařilo, manželka fotografovala telefonem Xiaomi Redmi 4x, který jen tak mimochodem má skvělou optiku a fotoaparát. 

Zastávka 1

Na certifikát jsem dopsal datum předání 7.7.2018 a vyprávěje o celém projektu Wellness Star, jej vložil do rámečku a zarámoval. 

1 Zastávka

2 Zastávka

Celé setkání bylo velmi milé a přirozené a tak to prostě má být, jsme tomu rádi a děkujeme. 

1234 

Gratulujeme panu Tomáši Hanákoví a jeho týmu nádražní výletní restaurace " Zastávka" v Nižboru k získání Evropského titulu Wellness Star. 

123

 

 

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign