Březnové FotoVideo bez cenzury!

Jaro se neodvratně blíží, a přestože toto vydání bylo připravováno ještě v hodně zimních podmínkách, je z něj ta jarní nálada už hodně cítit. Zdají se vám některé fotografie nepublikovatelné? Jsme čím dál tím více ovlivňováni cenzurou sociálních médií? Píšete nám a ptáte se.

Odpovídáme na vaše otázky z mnohých diskuzí a protestujeme proti postupně pronikající cenzuře i do fotografického umění. Bojíte se fotit příběhy lidského těla či glamour? Nebojte se a buďte s námi i proti všeobecné snaze neprovokovat a žít v šedi! Fotografie musí přinášet nové a nové příběhy a nesmí být omezována.

Toto vydání jako vždy otevírá řadu témat a přináší velké množství fotografické inspirace, praxe i techniky. Na celých sto stranách je výběr pro každého, kdo má rád fotografii a video. Najdete svá oblíbená jména a jejich práce, nabídneme vám rady v oblastech, o které se třeba i vy zajímáte. Projděte si březnové video od začátku do konce a zase zpět a udělejte si na něj čas. Časopis FotoVideo totiž nejsou noviny ani digitální médium, u kterého čtete třeba jen titulky.

19. ROČNÍK SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU

Po rychlém a pro mnohé z nás jistě náročném, soutěžním tématu „Okamžik zlomu“, které má či vlastně již mělo uzávěrku 3. března, následuje téma pro změnu mnohými milované až zamilované „Němý pohled“. Co Vám to říká? Je to vidět na počtech vkládaných fotografií i na velkém množství účastnících se fotografek… Připomínáme tedy uzávěrku, která je už 31. března 2019. Vše podstatné najdete na http://fotografroku.ifotovideo.cz.

Vybíráme z březnového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: NOVÉ PROJEKTY JIŘÍHO KRÁLOVCE

„S Hasselblady fotím už řadu let a mám je rád“

ROZHOVOR: ZEPTALI JSME SE IVANA MLADENOVA

Je fakt obtížné fotit akt a glamour? Pro ty, co váhají jak tyto žánry fotit.

MINIFOLIA: KATARINA GRAJCARIKOVÁ A JAN ZEMÁNEK

Co mají společného specialisté tématu měsíce? Samozřejmě úžasné fotografické nápady!

MANFROTTO PŘEDSTAVUJE: RADEK KALHOUS

Jaké jsou vlastně tvary banalit? Překvapující příběhy běžných věcí.

SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: TOMÁŠ TISOŇ

Představujeme absolutního vítěze 18. Ročníku a jeho propracované, černobílé portréty krajin.

PRAXE: KAREL POBŘÍSLO PORADÍ

Jak se smartphonem na street foto? Navštívíme i místa nemalebná?

A další, nový dárek k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si nás určitě! Je čas ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (přidali jsme aktuálně jednu moc pěknou a velmi výhodnou brašnu, která je pro každého a tedy nejen pro fotografy a videomakery). Objednávejte hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a zde na: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign