Bobové dráhy a lanové MonkeyParky Harrachov a Špindlerův Mlýn

Bobové dráhy a lanové MonkeyParky
Harrachov a Špindlerův Mlýn  

 

Odměna školákům
Není v Českých zemích běžným zvykem odměňovat za úspěchy. Spíše je úspěch záviděn, někdy jsou dokonce úspěšní lidé i děti za své úspěchy dehonestováni. Alespoň v malém se to naše společnost První bobová a.s. snaží změnit. I proto, že naše bobové dráhy a lanové parky Špindlerův Mlýn a Harrachov slouží již přes dvacet let k radosti drtivé většiny jejich návštěvníků. I proto, že by se slova úcta, slušnost, ohleduplnost, empatie a gentlemanství mělo vrátit do běžného slovníku každodenního života.   A protože jsme přesvědčeni, že úspěch má být odměňován, společnost První bobová a.s. v červenci odmění všechny školáky základních škol, kteří svou inteligencí, pílí a znalostmi dosáhli na samé jedničky. Stačí přinést vysvědčení nebo jeho kopii a každý školák se samými jedničkami se zdarma sveze jednu jízdu v hodnotě 120 Kč na bobové dráze Špindlerův Mlýn nebo Harrachov. Všem úspěšným jedničkářům GRATULUJEME!!   Zkrátka ale nepřijdou ani ti méně úspěšní, kterým na vysvědčení přistály i jiné známky, než samé jedničky. V červenci si odnese drobnou pozornost naprosto každý školák, který se na oblíbené bobové dráhy Špindlerův Mlýn a Harrachov přijde svézt. Jak se na Krkonoších rádo říkává, PŘIJĎTE  POBEJT!!  

 

Letní provozní řád
Bobové dráhy a lanové parky Špindlerův Mlýn i Harrachov mají pro letní provoz pro návštěvníky výrazně výhodněji upraven i provozní řád. Od 29.06.2018 do 31.08.2018 budou v provozu denně od 10:00 hod. do 20:00 hod.  

Provozní řád pamatuje i na milovníky večerních a nočních jízd a na ty, kteří se po celodenní túře po krásných Krkonoších chtějí třeba ještě povozit. Od 14.07. do 18.08.2018 bude provoz umožněn zájemcům dokonce až do 22:00 hod. ve Špindlerově Mlýně, respektive do 21:00 hod. v Harrachově.  

Ceník obou bobových drah pamatuje i na skupiny školáků nebo přátel nad 10 osob speciálním zvýhodněným jízdným. Podrobnosti každý nalezne na webu společnosti První bobová a.s. www.bobovka.cz nebo je obdrží přímo v pokladnách bobových drah.   Bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti, vyznání i barvy kůže přejeme pokud možno nádherné léto!!!   

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign