„Den otců“ ve společnosti IGRÁČKA na zámku Loučeň & Soutěž o nej tátu

„Otcové jsou údajně často nezaslouženě neviditelní. Jsme rádi, že můžeme svou troškou do mlýna v podobě Dne otců na zámku Loučeň participovat na tom, že alespoň jednou v roce si budou moci všichni tátové jako rovnocenní partneři matek vedle svých ratolestí užít trochu pozornosti, uznání
a doufáme i příjemné zábavy," říká Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Skutečnou třešinkou na dortu, vedle fenomenálního IGRÁČKA,  pak bude možnost sledovat otce v roli, která obvykle přísluší dětem v řadě soutěžních disciplin či úkolů," dodává Miroslav Kotík.

Loučen

            „Na Loučeni pořádáme slavnosti pro rodiny s dětmi pravidelně již od roku 2008," uvádí Kateřina Šrámková, organizátorka Dne otců na zámku Loučeň. „Den otců v rámci našeho bohatého kalendáře akcí se letos bude opakovat potřetí a jsme rádi, že jsme pro tento ročník našli silného partnera v podobě společnosti EFKO. Domníváme se, že tátové jsou hraví, a že s IGRÁČKEM to bude zábavná červnová neděle. A proč jsme vůbec začali Den otců u nás slavit a tátům dávat vstup zdarma? Jako matce 4 dětí mi přišlo spravedlivé, aby tátové také měli svůj den, kdy jsou v rámci rodiny oni za ty hvězdy, kolem kterých se vše točí," dodává Kateřina Šrámková.  

Nejen tátové, ale i ti nejmenší a nakonec i maminky, se mohou v neděli 16. června  na zámku Loučeň těšit na bohatý program za doprovodu IGRÁČKA, evergreenu ve světě hraček. Připravena budou bludiště v parku  tematicky rozdělená dle činností ze všech možných oborů lidské činnosti jako výpravčí, průvodčí, policista či pošťák. Tátové zde budou sbírat body za splněné úkoly a při projití všech bludišť  je za to čeká odměna.

V hracích stanech si tátové s dětmi spolu s IGRÁČKEM  vyzkouší jak jsou šikovní
v příslušné  profesi, na volné ploše si zase zahrají velké Kloboučku hop a v prostorách zámku poskládají výtvory z konstrukční stavebnice ROTO.  Navíc zde v tento den proběhne slavností zahájení expozice „Fenomén IGRÁČEK". Výstava samotná zde potrvá do konce léta. Dalším  partnerem akce Dne otců jsou sušenky OREO, které pro děti zajistí skákací hrad.     

Copyright 2024 Wellnes book | www stránky vytvořil L - production Webdesign